Oyun

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order geliyor!

Marvel, Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order'ı Switch'e özel olarak duyurdu. İşte detaylar!


Marvel, Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order'ı Switch'e özel olarak duyurdu. 

The Game Awards 2018 kapsamında duyurulan yapım üzüntüyü ve mutluluğu beraberinde yaşattı. Bunun sebebi ise yapımın sadece Nintendo Switch platformuna özel olarak tanıtılması.

Bildiğiniz üzere Marvel Ultimate Alliance 1 ve 2 zamanında multi platformlara sunulmuş hatta yeni nesil konsollara tek bir paket altında tekrardan satışa çıkarılmıştı. Merakla üçüncü oyununu bekleyen oyuncular için bu haber adeta balyoz etkisi gördü. 

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order geliyor!

Tüm bu unsurları bir kenara koyacak olursak, oyun bizlere neler sunuyor? Öncelikle klasik yapısını koruyan yapım daha cartoon dediğimiz yani çizgi filmleşen bir yapıya yapıya bürünmüş. Bunun Switch platformu ile de bir alakalası olabilir. 

Yayınlanan video içerisinde klasik olarak Hulk, Spider-Man, the Guardians of the Galaxy ve Wolverine gibi karakterlerin Green Goblin, the Sentinels ve daha fazla ikonik Marvel düşmanları ile savaştığına şahit oluyoruz. Ana senaryonun odak noktasında ise sonsuzluk taşlarına sahip olan Thanos yer alıyor. 

Oyunun geliştirmeci koltuğunda ise Hellblade yapımından tanıdığımız Team Ninja oturuyor. Oyun offline ve online co-op seçenekleri ile oynanabilecek. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, 2019 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirmiş olacak. 

Yorumlar
Görkem
PC için de gelseydi şaşardım.Biraz Marvel oyunlarına ihtiyacımız var PC için.Spiderman oyunu da PlayStation 4’e özel çıktı şimdi bu oyun da switch’e özel.Pc için de istiyoruz artık !
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.