Güncel

Avengers Endgame'den Türkiye müjdesi!

26 Nisan 2019'da vizyona girecek olan Avengers Endgame filmi için Türkiye müjdesi geldi.

Avengers Endgame'den Türkiye müjdesi!

Marvel geride bıraktığı 10 senenin ardından artık Avengers Endgame ile beraber büyük sona yaklaşıyor. Thanos'a karşı karakterlerimizin mücadelesi kaldığı yerden devam edecek. 26 Nisan 2019'da vizyona girecek olan film için Türkiye müjdesi geldi.

Normalinde 26 Nisan'da çıkışını gerçekleştirecek olan film Türkiye'de 25 Nisan'dan itibaren izlenebilir olacak. Bu durum ülke ülke değişiklik gösterebilmekte. Örnek verecek olursak; Türkiye'ye nazaran film Almanya'da 24 Nisan'da vizyona girecek.

Avengers Endgame Türkiye'de erken vizyona girecek!

Eğer erkenden rezervasyon yapmak isterseniz belirli satış noktalarından şimdiden biletinizi alabilirsiniz. Filmin hikayesine bakacak olursak; Avengers Infinity War"un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür.

Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir.

Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır.

Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.