Güncel

Avengers: Infinity War'dan Captain America sürprizi!

Avengers: Infinity War'un yönetmenlerinin izleyicilere Captain America'lı bir sürprizi varmış meğersem.


Marvel’ın onuncu senesine özel olan Avengers Infinity War, pek çok sürprizle izleyicilerin karşısına çıktı. Fakat filmin yönetmenlerinden gelen son açıklamaya bakılırsa yasal sıkıntılar nedeniyle gerçekleştiremedikleri bir planları daha varmış. Üstelik bu direkt Captain America ile bağlantılı olan bir plan.

Captain America'nın filmde gördüğümüz telefon numarası şu şekildeydi: 678-136-7092. Doğal olarak filmin ve serinin fanları direkt olarak bu numarayı aramayı denediler fakat sonuç alamadılar.

Aslında yönetmenlerin planladığı birşey vardı bu konuda. Filmin yapım aşamasında fanların bu numarayı arayacağı tahmin edilerek, gerçekten ulaşılabilecek bir telefon numarası haline getirmeyi düşünüyorlardı. Numarayı aradığınızda sizi Steve Rogers'ın telesekreter mesajı karşılayacaktı.

Anthony ve Joe Russo kardeşler konu hakkında: “Beyaz perdede gördüğümüz bu telefon numarası için Steve Rogers’ın sesinden bir sesli mesaj yaratmak istiyorduk. Bu sayede numarayı görüp aramak isteyenler direkt Captain America’nın mesajıyla karşılaşacaktı. Aynı numarayı kullanacaktık çünkü o numara zaten bize ait. Ancak bu istediğimiz hayata geçirmemiz yasal engellerden dolayı mümkün olmadı.” açıklamasında bulundular.

Bu tarz bir plan eminiz izleyicilerin hoşuna giderdi. Özellikle her filmde görüdüğü telefon numarasını arayan fanların...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.