Oyun

Thanos Los Santos'a bela olmaya geliyor!

Yeni GTA 5 modu sayesinde Thanos olup Los Santos'a kaos saçabileceksiniz.


Hatırlarsanız, geçtiğimiz haftalar Avengers Infinity War'un kötüsü Thanos, Fortnite Battle Royale oyununa süreli olarak konuk olmuştu. Eğer orada Thanos'u deneyimleme şansı elde ettiyseniz ne kadar eğlenceli olduğunun farkındasınızdır.

GTA 5, çıkışının üzerinden seneler geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyan bir oyun. Oyun'un konsola çıkış yapmasının ardından PC kullanıcıları sabırsızlıkla GTA'nın PC platformuna çıkış yapacağı tarihi bekliyorlardı yıllar önce. Bu sabırsızlığın sebeplerinden biri de GTA'nın PC'de modlanabilir olması olduğunu ifade edebiliriz.

Konsollarda olmayan bu özellik sayesinde kullanıcılar, istediği şekilde oyunu modlar sayesinde şekillendirebiliyorlar. Karakter eklemelerden tutun bilindik arabalara kadar birçok mod oyuna eklenebiliyor.

Daha önce pek çok Marvel karakterini GTA 5 dünyasına getiren JulioNIB adlı mod geliştiricisi, Marvel evrenini GTA 5 dünyasına getirmekte kararlı gibi duruyor. JulioNIB'nin üzerinde çalıştığı yeni mod sayesinde oyuna Thanos'u getiriyor.  Los Santos'un altını üstüne getirmeye kararlı olan Thanos'un, lazer saldırısı yapma , portal açma, ve gökyüzünden meteor indirme, evet meteor gibi özellikleri var.

Tek sıçrayışta oldukça yükseğe sıçrayabilen Thanos'la tek darbede arabaları havaya uçurmak oldukça zevkli görünüyor. Gta 5'in Thanos Modu henüz geliştirilme aşamasında. Ne zaman çıkışını gerçekleştireceği kesin değil şimdilik.

Yayınlanan oynanış videolarına yukarıdaki oynatıcılardan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.