Güncel

Avrupa İş Ödülleri Şampiyonu Türkiye'yi temsil edecek!

Avrupa İş Ödülleri’nde Ulusal Şampiyon olan bu şirket, “Ruban D’Honneur Ödülü’’ için Türkiye’yi temsil edecek

Avrupa İş Ödülleri Şampiyonu Türkiye'yi temsil edecek!

Cardtek Group, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden The European Business Awards (Avrupa İş Ödülleri) 2012/13 ödül programında, Ulusal Şampiyon olarak Türkiye’yi temsil edecek. Cardtek Group, bir sonraki turda ‘’Ruban D’Honneur Ödülü’’ için yarışacak.

Cardtek Group, iş dünyasında mükemmellik, en iyi uygulama örneklerini teşvik etmek, yarattığı yeniliklerle öne çıkan şirketlerin tanıtımını ve gelişimini desteklemek amacıyla düzenlenen bağımsız ödül programı olan Avrupa İş Ödülleri töreninde başarı sertifikası aldı.

Birçok rakibini geride bırakarak finale kalan Cardtek Group, Avrupa’nın en başarılı şirketleri arasındaki konumunu da tescillemiş oldu ve Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.

35.000’nin üzerinde verilen oylama sonucu rakiplerini geride bırakan Cardtek Group tarafından, saygın kişilerden oluşan jüriye, inovasyon, iş mükemmeliyeti ve sürdürülebilirlilik alanlarının tanıtımı için hazırlanan videoyla, şirketin kuruluşundan bu yana Türkiye ve dünyada gerçekleştirilen ilk projeler ve başarıların yanı sıra önümüzdeki döneme ilişkin planlar da ayrıntılı şekilde aktarıldı.

2001 yılında üç Türk mühendisin İstanbul’da SmartSoft olarak başladıkları serüven, bugün bankacılık-finans, telekomünikasyon, kamu ve özel sektöre yazılımdan, donanıma hizmet üreten  grup şirketleri ve 40’a yakın uluslararası kanal satış ağıyla Türkiye’de ve yurt dışında son 5 yılda yüzde 755 büyüme kaydetti.

1356347089_3398fee1-e8f4-445a-964e-0b98a566bf8d.jpg

Daha akılcı bir hayat için inovasyon

Cardtek Group Genel Müdürü Murat Göksenin Güzel, Avrupa İş Ödülleri’nde finale kalmanın gurur verici olduğunu belirterek; “İnovasyona ve mükemmeliyete verdiği değerle sürdürebilirliği hedefleyen Cardtek Group’un bu özellikleri, başarıyı da beraberinde getiriyor. Ülkemizin bayrağını dalgalandırmak ve Avrupa Birliği’nin lider şirketlerinden biri olarak tanınmak üzere Avrupa genelinde yarışma şansını elde ettik. Avrupa’nın en saygın ödüllerinde Ülke Temsilcisi olarak Türkiye’yi temsil edecek olmak bizi çok mutlu etti” dedi.

Cardtek Group en iyiler arasında

Avrupa İş Ödülleri CEO’su Adrian Tripp; “Bu yıl, ödüllerin video ayağı, uzman jürimize Ulusal Finalistlerin iş stratejilerini çok daha derinlemesine anlamamıza imkan verdi. Bu sebepten ötürü jüri karar verme aşamasında hiç olmadığı kadar zorlandı. Bu sebeple bu yıl Ulusal Şampiyon olarak seçilmek müstesna bir başarıdır. Sponsorlarımız ve destekçilerimizle birlikte Cardtek Group’u bir sonraki turda görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Ulusal şampiyonlar, imrenilen Ruban D’Honneur Ödülü için Avrupa’nın öncü iş adamları, akademisyen ve girişimcilerden oluşan bir jüri tarafından, 2013 Ocak ayında tekrar değerlendirilecek. Son olarak yüz yüze yapılacak sunumlardan sonra, Nisan 2013’te Gala Ödül Töreninde Ruban D’Honneur ödüllerinin sahipleri açıklanacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.