Güncel

Avrupa Yakası, Exxen platformuna geliyor!

Bir zamanların en sevilen dizilerinden olan Avrupa Yakası, Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen platformu ile geri geliyor.

Avrupa Yakası, Exxen platformuna geliyor!

Türk Televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden olan komedi dizisi Avrupa Yakası geri dönüyor. Çok sevilen dizi Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen platformunda yayınlanacak iddiası gündeme oturdu.

Avrupa Yakası 2004-2009 yıllarında ATV ekranlarında seyirciyle buluşmuştu. Çocuktan yetişkine herkesin sevdiği komedi dizisi bugün bile hala internette farklı yerlerde karşımıza çıkıyor. Dizinin efsaneleşen karakteri Burhan'ın bile kendine has bir hayran kitlesi mevcut. Yönetmenliğini Gülse Birsel'in yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Ata Demirer, Engin Günaydın, Şenay Gürler, Gazanfer Özcan gibi önemli isimler yer alıyor.

Avrupa Yakası, Exxen platformuyla geri dönüyor

Exxen, hayatımıza yeni giren Netflix benzeri bir yayın akışı hizmeti. 1 Ocak 2021'de izleyicilerle buluşan Exxen, platformundaki dikkat çekici programlarla öne çıkmaya çalışıyor. Avrupa Yakası'ndan önce de Müge Anlı'nın programı hakkında Exxen'de yayınlanacak iddiaları atılmıştı.

Exxen, diğer platformlara fark atmak için klasikleşmiş yapımları bünyesine almaya çalışıyor. Bunlardan birisi Avrupa Yakası iken diğeri Leyla ile Mecnun. Acun Ilıcalı'nın, Gülse Birsel ile görüştüğü ve anlaştığı iddiaları dönse de henüz net bir gelişme yok. Ancak Gülse Birsel daha önce yapım hakkında yeşil ışık yakmıştı. Dizi Exxen'de yayına girse dahi geçmişte yakaladığı başarıyı yakalar mı bilinmez ancak hem dizinin severleri açısından hem de nostalji yapabilmemiz açısından iyi bir hamle olabilir.

Yorumlar
Avrupa yakası sever
Ya böyle bir saçmalık olurmu exxen'de Avrupa yakasının yayınlanması tüm severlerine ve o diziyle olan anılarımıza en büyük hakaret.Gulse Birsel kesinlikle kabul etmemeli.Avrupa yakası tek para vermeden guldugumuz dizi.İnsallah gülse birsel'in o mükemmel kaleminden çıkan Avrupa yakası exxen'de yer almaz.
Cevapla
Goygoy
Sanki paraverip izliyeceksin heryerde dönüyor exxen platformunun beleş tüm videoları
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.