Güncel

Balinalar Dogecoin fiyatını uçurmaya mı hazırlanıyor?

Dogecoin balina işlemleri 4 ayın zirvesine çıktı; bu durum ise ''büyük bir fiyat hareketi yakın mı?'' sorusunu akıllara getiriyor.

Balinalar Dogecoin fiyatını uçurmaya mı hazırlanıyor?

Elon Musk'ın Twitter'ı 45 milyar dolara satın aldığı haberinin ardından, en sevdiği kripto para birimi Dogecoin (DOGE), ana savunucusu anlamlı veya tartışmalı bir şey söylediğinde veya yaptığında defalarca tepki gösterdi.

Bu sefer DOGE, kripto analisti Ali Martinez'in 26 Nisan'daki tweet'inde bahsettiği gibi, balinaların işlemlerinde dört ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve gelecekte büyük bir fiyat hareketi için konumlanabileceklerini gösteriyor.

Balinalar Dogecoin fiyatını uçurmaya mı hazırlanıyor?

Martinez, Dogecoin için, 25 Nisan'da büyük işlemlerin sayısında artış olduğunu ve fiyatta hafif bir artış olduğunu gösteren bir grafik yayınladı.

Kaynak: Ali Martinez

Özellikle DOGE ağındaki 100.000 doların üzerindeki işlem sayısı 2.440 işlemle dört ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Martinez, bu durumu şu sözlerle yorumladı:

"Böyle bir piyasa davranışı, balinaların büyük bir fiyat hareketi için nasıl konumlanabileceklerini gösteren bir vekil görevi görebilir."

DOGE fiyat analizi

Fiyat hareketlerinden bahsetmişken Martinez, yedi günlük grafiklerde düşen kama modelinden çıktıktan sonra DOGE'nin 0.24 dolara doğru gittiğini gösteren bir grafik  de yayınladı.

Kaynak: Ali Martinez

Martinez sözlerinin devamında ise şu uyarıda bulundu:

''0.13 dolar destek seviyesinin üzerinde tutunamamak, DOGE için yükseliş görünümünü geçersiz kılabilir.”

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.