Güncel

Önde gelen kripto tüccarı; ''Ethereum 3000 doları geçecek ve...''

Önde gelen kripto tüccarı, Ethereum'un 3.000 doları yeniden test edebileceğini öne sürüyor!

Önde gelen kripto tüccarı; ''Ethereum 3000 doları geçecek ve...''

Son birkaç gün içinde, Ethereum (ETH), Bitcoin'e (BTC) uygulanan aşağı yönlü baskıya atfedilen değerini korumak için mücadele etti. Bununla birlikte, önde gelen kripto ticareti uzmanı Rekt Capital'in 25 Nisan'da yayınlanan grafik analizi, Ethereum'un olası bir volatilite yeniden testi devam ederken kritik 3.000 $ fiyat seviyesine dönebileceğini ve olumsuz bir fitilin 2.600 dolarlara geri itebileceğini gösteriyor.

Önde gelen kripto tüccarı; ''Ethereum 3000 doları geçecek ve...''

Önde gelen kripto ticareti uzmanı Rekt Capital, 25 Nisan'da yayınlanan grafik analizi gerçekleştirdi ve gerçekleştirmiş olduğu analizi şu sözlerle değerlendirdi;

“ ETH ~ 3000 $ seviyelerini yeniden test etmek için oldukça iyi şekilde devam ediyor olabilir. Ancak olumsuz fitil, Ethereum'u 2600 $ seviyeletine kadar düşebilir. En sonunda ~3000$'ın üzerinde bir Aylık Mum Kapanışı gerçekleştirmeden önce yukarı yönlü bir fitil yükseliş olacaktır.”

3.000 $ tekrar testi. Kaynak: Rekt Capital

Ayrıca önde gelen tüccar, teknik olarak ETH'nin volatilitenin 2600 $'a kadar düşebileceğini ve aynı zamanda birkaç aylık Yüksek Düşük seviyesini koruyabileceğini belirtti.

Ethereum, Yükselen Üçgen tepesini onayladı

Tüccar ayrıca, ETH'nin Yükselen Üçgen tepesinin gerçekten döndüğünü ve şimdi bir direnç seviyesi olarak hareket ettiğini kanıtladığını şu sözlerle belirtti;

“Sonuç olarak, ETH orada reddedildi ve şu anda olumsuz bir durum yaşıyor. ETH, kırmızı kutulu alanı destek olarak tutamazsa aşağıdaki mavi seviyeyi tekrar ziyaret edebilir.”

Yükselen Üçgen üst. Kaynak:Rekt Capital

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.