Güncel

Batman'in son serisinden yeni fragman geldi!

The Dark Knight Rises serisi ile yeniden vizyona girecek olan filmin son fragmanı yayınlandı!


Geçtiğimiz haftalarda sizlere haberini de sunduğumuz Batman'in son filmi  The Dark Knight Rises çok yakında vizyona giriyor. Efsane filmin son serisi için yapılan hazırlıklar neredeyse tamamlandı.

Daha önce ilk yayınlanan fragmanlarını sizlerle paylaşmış, yeni filme ait bilgiler aktarmıştık. Efsane filmin son serisi The Dark Knight Rises'e özel son fragman geçtiğimiz saatlerde kendi kanalları üzerinden yayınlandı. Fragmanda filmden yeni kareler yer alıyor. Milyonlarca kişinin sinemaya ne zaman gireceğini merak ettiği film hakkında gelen bu fragman, kafadakı soru işaretlerini gidermeyi başar

1340178585_665x300-copy.jpg
Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan'ın oturduğu filmin oyuncularını ise çok yakından tanıyoruz. Şöyle bir göz gezdirdiğimizde: Tom Hardy, harika oyunculuğu ile Christian Bale, aksiyon filmlerinin olmazsa olmazlarından ve 96 Saat (taken) gibi filmlerde oynayan Liam Neeson, Başlangıç (Inception) filmindeki roluyle kariyerinin doruk noktasına ulaşan Joseph Gordon-Levitt, gibi ünlü isimler yer alıyor.

Sözü fazla uzatmadan yeni fragmanla başbaşa bırakalım;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.