Güncel

Beats'ten Apple'a geçiş başladı!

Apple'ın rekor bir fiyatla satın aldığı Beats Electronics çalışanlarına iş garantisi vermesinin ardından firma çalışanları Apple bünyesine katılmaya başladı.


Apple'ın geçtiğimiz Mayıs ayında 3 milyar dolar gibi rekor bir paraya bünyesine kattığı Beats Electronics hem online müzik servisleri hemde br fenomen haline gelmiş Dr Dre kulaklıkları ile bildiğimiz bir firmaydı. Ses konuusnda büyük bir ilerleme kaydeden firmanın Apple'a nasıl bir katkıda bulunacağı ise oldukça merak ediliyordu. 

Apple Store'lar da Dr Dre kulaklıklarının satışının başlaması bu satın almanın ilk adımıdydı. Tüm iPhone kullanıcıları Apple'ın efsanevi kualklıkları EarPod'un da Beat Audio tarafından yapılacağı dile getiriliyordu. Bu bağlamda Beats Audio'nun ürün geliştirme mühendislerinin ve Ar-Ge kısmının Apple'ın Cupertino'da ki merkezine geçiş yaptığı belirtiliyor. 

Beats Yaratıcı Grup Başkanı Trent Reznor ve müzik CEO'su Ian Rogers'ın ise Apple'a ne zaman geçeceği şu anda belirsizliğini koruyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.