Güncel

Bebeğini satıp iPhone 5C aldı!

Bu inanılmaz olayın detayları haberimizde!

Bebeğini satıp iPhone 5C aldı!

Apple’ın iPhone ve iPad modellerinin en popüler olduğu dönemlerde, özellikle Çinli kullanıcıların bu cihazları almak için yaptıkları şeyler oldukça ürperticiydi. Özellikle Çin’de meydana gelen olaylarda, iPhone ve iPad almak isteyen gençler organlarını satmaya kadar varan çılgınlıklar yapmıştı.

Özellikle dar gelirli mobil kullanıcıların karıştığı bu olaylara bir yenisi daha eklendi. Çin’de yaşayan bay Teng ve bayan Zhang isimli kişiler, Apple’ın geçen ay tanıttığı yeni nesil iPhone modellerinden biri olan iPhone 5C’ye sahip olmak için yeni doğan bebeklerini sattıkları iddia ediliyor.

1382364325_iphone.jpg

Çiftin yeni doğan bebeklerini 50.000 Yuan yani 15.000 Dolar karşılığında satması tüm dünya tarafından tepkiyle karşılandı. Bilgilere göre parayı alan çiftin ilk işi iki adet Apple iPhone 5C almak oldu.

İddiaları kabul etmeyen çift, çocuklarına bakamayacaklarını ve daha iyi bir gelecek için iyi varlıklı bir ailenin yanında büyümesinin doğru olduğunu düşündüklerini söyledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.