Güncel

Beklenen dizi Aşk 101'in ikinci sezonu yayınlandı!

Aşk 101 2. sezon yayına girdi. Dizinin hayranları Netflix üzerinden 8 bölümden oluşan yeni sezonu izleyebilir.

Beklenen dizi Aşk 101'in ikinci sezonu yayınlandı!

Yayınlandığı ilk sezondan beri bir hayran kitlesine sahip olan Aşk 101 2. sezonu ile izleyicilerin karşısına çıktı. Oyuncuları arasında Pınar Deniz, Kubilay Aka,Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezonu Netflix'te yayına girdi. İkinci sezon aynı zamanda dizi için son sezon olacak. Dizinin ikinci sezonu bugün sevenleriyle buluştu.  Sadece 8 bölümden oluşan sezon ile Aşk 101 ekranlara veda edecek.

Aşk 101 dizisinin ikinci sezonu yayınlandı

Netflix sevilen dizilerinden Aşk 101 Yeni Sezon fragmanı ile ekranlara veda edeceklerini duyurmuştu. İkinci ve final sezonu ile ekranlara geri dönen dizi final yapacak. Öğretmenlerinin bir basketbol koçuna âşık olmasını sağlamaya çalışan dört isyankâr ve bir örnek öğrenciyi konu alan dizi arkadaşlık, aşk ve kendileri olma cesareti gibi temalar işliyor.

İlk olarak 24 Nisan 2020’de yayınlanan Aşk 101, ilk sezonundan beri çok sevildi. Dizinin son sezonu olan ikinci sezon İstanbul Şişli'de bir lisede çekildi. Dizinin senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme alırken, yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer yaptı.

Netflix, Aşk 101'in birinci sezonu yayınlamadan önce YouTube’danAşk 101 özel canlı yayını’ yapmıştı. İkinci sezon için de bu durum değişmedi ve gelecek devam ettirildi. 29 Eylül akşamı yine YouTube kanalı üzerinden yayın yapıldı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.