Güncel

Beklenen film Prometheus'un uzun fragmanı yayında!

En çok merak edilen filmlerden birisi olan Prometheus'un ilk uzun fragmanı yayınlandı!

Beklenen film Prometheus'un uzun fragmanı yayında!

2012'de vizyona girecek filmler arasında en çok merak edilen ve en çok beklenen filmler arasında  Prometheus filmi yer alıyor. Yeni film şimdiden milyonlarca kişi tarafından merakla bekleniyor.

Ridley Scott'ın Prometheus filminin merakla beklenen fragmanı sonunda görücüye çıktı.  Ridley Scott ‘ın üç yıldır üzerinde çalıştığı film olan Prometheus 01 Haziran 2012 tarihinde sinemalarda gösterimde olacak. Konusu sır gibi saklanan film hakkında bir kaç tiyolar verilmektedir. Prometheus’un özgün bir film olacağı ancak çok az bir kısım kadar Alien mitolojisinin köklerine ineceği yönünde. Fimin konusu sır gibi saklansada yayınlanmış olan fragmanda çok ciddi olarak Alien dnasının nasıl oluştuğuna dair ipuçları yok değil.

1332170539_prometheus.jpg

En önemlisi ise ilk filmde LV-426 gezegeninde Nostromo mürettebatı tarafından bulunan Space Jockey ve Uzay Gemisi enkazının Prometheus için yeniden yapılması.Fragmanda bunlar görünmekte.Öte yandan filmin senaryosunun orjinalliği ve etkileyiciliği konusunda Patrick Wilson’a kulak verebiliriz. Wilson, senaryoyu defalarca okuduğunu, rolü ne olursa olsun bu filmin ufak bir parçası bile olmayı arzuladığını, senaryoyu okuduktan sonra içine kapanıp hayatının değiştiğini vurguluyor bir röportajında. Scott’un filmin konsept çizimlerinin bir bölümünde Alien’da olduğu gibi H.R Giger ile çalıştığını da açıkladı.

Videomuz:
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.