Güncel

Benzin ve motorine bir zam daha yapıldı!

Artan akaryakıt fiyatlarına yeni bir zam haberi daha eklendi. Benzin ve motorine yeni bir zam daha yapıldı. İşte tüm detaylar.

Benzin ve motorine bir zam daha yapıldı!

Benzin ve motorine yeni bir zam daha geldi. Zam ile birlikte, benzinin litresine 1,22 TL, motorinin litresinde 1,49 TL daha eklendi. Akaryakıt fiyatlarındaki artış hız kesmeden ne yazık ki devam ediyor.

Türkiye'nin gündeminden düşmeyen akaryakıt zammı olayları ne yazık ki son hız devam ediyor. Artan enflasyon ve maliyet problemlerinin üstüne Rusya Ukrayna savaşı da eklenince fiyatlarda uçuşun önüne geçilemedi. Bugün yapılan zam da pompa fiyatlarına yansıyacak.

Benzin ve motorine bir zam daha yapıldı!

benzine zam

Bugünden itibaren benzinin litresine 1,22 TL, motorinin litresine ise 1,49 TL zam geldi. Özellikle motorin zammı, maliyetlerdeki artışın da habercisi niteliğinde. Yapılan açıklamalarla pompa fiyatları, İstanbul, Ankara ve İzmir'de şu şekilde olacak:

İstanbul: Benzin: 26,23 TL, Motorin: 25,94 TL. Ankara: Benzin: 26,34 TL, Motorin: 26,05 TL. İzmir: Benzin: 26,35 TL, Motorin: 26,06 TL. Fiyatların Opet'ten alındı, ancak bazı yerlerde kuruşluk oynamalar söz konusu olabilir.

Bir süredir araç sürücülerinin canını sıkan bu akaryakıt fiyatlarındaki artış kısa sürede ne yazık ki son bulacağa da benzemiyor. Koronavirüs ile başlayan global anlamdaki kıtlık son hız devam ediyor. Hal böyle olunca da direkt olarak akaryakıt fiyatlarında değişiklikler söz konusu oluyor. Siz bu zam hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Mk Ultra
Benzin fiyatı eşittir dolar kuru olmalıydı
Cevapla
Zengin Birisi
Hala trafik çok yoğun hala 100-200 binlik araçlar trafiği işgal ediyo hala patisi yüksek sesli müzik dinleyeni var litresinin 100 tl olmasını ve her önüne gelen şopar ve fakirin araba kullanmamasını diliyorum …
Cevapla
Mesut
Nedir bu arkadaş ya. Yazık değilmi bu insanlara...
Cevapla
Ado
Kardeşim yakıt dediğin şey yüzdeyüz ithal.önüne geçemezsinki.önüne geçmen için ihracatın ithalatını geçmeli.o da ancak zamanla
Note 10s
Bu zam az bence direkt 50 tl yapsınlar onlarda kurtulsun bizde
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.