Güncel

Bilim ve teknoloji dergisi 'Popular Science' şimdi Türkiye'de!

Yayın hayatı 140 yıldan fazladır devam eden dev bilim dergisi şimdi Türkiye'de!

Bilim ve teknoloji dergisi 'Popular Science' şimdi Türkiye'de!

Dünyanın en büyük ve en çok tutulan dergilerinden olan 'Popular Science'  dergisi yayın hayatına Türkiye'yi de kattı. Milyonlarca kişi tarafından okunan en popüler bilim ve teknoloji ergilerinden olan bu derginin Türkiye'ye giriş yapması oldukça hoş karşılandı.

Bundan tam 140 yıl önce Amerika'da yayın hayatına başlayan 'Popular Science'  BİLİM ve TEKNOLOJİ dergisi Türkiye'de sadece 3.5 TL'den satışa başladı. Derginin Türkiye'de yayınlanan ilk sayısını ise Doğan Burda Dergi grubu bünyesi tarafından çıkartılıyor. Tüm bayilerden temin edebilirsiniz.

1335707404_untitled.jpg

Derginin içeriğinde neler var?

"Sürekli gelişen otomobiller hayatımıza ne tür yenilikler katacak? Gelecekte nasıl eğleneceğiz? Dünya bizim için ilk ve son yaşam yaşam alanı mı yoksa ikinci bir evimiz olacak mı? Gibi ilginç dosya konularına ek olarak, 37 km'lik bir düşüşten sağ çıkabilmek için elbiseniz nasıl olmalı? Ya da robot kontrollü otomobil kaza yaparsa suç kimde?" gibi oldukça çok merak edilen sorulara ışık tutacak aydınlatıcı bilgilerin yer aldığı bu dergiyi okumanızda fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.