Güncel

Bilişimcim, Exclusive Networks Group’un bir parçası oldu!

SuperVAD Exclusive Networks Group en büyük EMEA Katma Değerli Dağıtıcı hedefine, Türkiye’den Bilişimcim A.Ş yi de dahil etti.

Bilişimcim,  Exclusive Networks Group’un bir parçası oldu!

EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) SuperVAD Exclusive Networks Group en büyük EMEA Katma Değerli Dağıtıcı hedefine, Türkiye’den Bilişimcim A.Ş yi bünyesine dahil ederek ilerliyor. Grup, bu satınalma ile 2012-2017* yılları arasında OECD üyeleri arasında en hızlı büyüyen ülke olması beklenen Türkiye üzerinden Asya’ya bir köprü sağlama ve etkileyici büyüme stratejisini yansıtmaktadır.

“Biz 2013 yılını bıraktığımız yerde 2014 yılına başlamak istedik: EMEA’daki mevcudiyetimize ek yapmak,”açıklamasında bulunan Exclusive Networks Group’un CEO’su Olivier Breittmayer, “Bilişimcim’in alınması 2013 yılında yakaladığımız ivmeyi devam ettirdiğimizi gösterirken, aynı zamanda bize dünyanın en canlı ekonomilerine bir köprülük de sağlamaktadır. Sadece bu değil, coğrafi erişimimizin genişlemesi ile tek dokunuşla bir çok bağlantıya erişebilen, hem işlerinin ölçeğini daha verimli şekilde büyüten mevcut portfoyümüze, hem de oyunun kuralını değiştiren yeni üreticilerimize sözümüzü tutmamızı sağlayacaktır.”

1389876752_bilisimcimlogo2014.jpg

Son zamanlarda gelişmekte olan MINT ekonomi devlerinden** (Mısır, Endonezya Nijerya ve Türkiye) biri olarak ve sıklıkla “Çin’in hemen arkasından anılan Türkiye mükemmel ekonomik umutlar sunuyor ve Exclusive Networks Group’un bağımsız EMEA katma değer dağıtıcısı olarak öncü konumunu güçlendiriyor.

Bilişimcim’in Genel Müdürü Halil İbrahim Arslan “İşlerimiz hızla büyüyor. Ancak devam eden gelişimi ötelere götürmek için ve gelişimimizin sonraki aşamasına ulaşabilmemiz için, büyümemize ve gelişmemize yardım edebilecek benzer değerlere sahip bir ortakla bir araya gelme kararı aldık. Exclusive Networks Group’un hem mevcut hem de yeni  iş ortaklarımıza ulaşabilmek ve hizmet vermek için yeterli uzmanlığı ve altyapısı bulunmaktadır. Bölgemize katma değer üretecek şirketle çalışmaktan mutluyuz.”dedi.

Bilișimcim İstanbul ve Ankara’daki ofislerinde 23 kişilik bir ekibi bulunmaktadır. Bu birleşme sadece mümkün olan en iyi güvenlik ve ağ çözümleri sunmayı değil aynı zamanda her iki örgütün Türk bölgesi içinde gelişme düzeylerini de desteklemekteki kararlılığını da yansıtmaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.