Güncel

Bim mi Survivor mu belli değil! Bu nasıl izdiham?

Bugün ucuza Steel Series ürünleri satan Bim'deki görüntüler Survivor'u aratmadı. Her mağazaya sınırlı sayıda gelen ürünler için gençler adeta birbirleri ile yarıştı.

Bim mi Survivor mu belli değil! Bu nasıl izdiham?

Bilindiği üzere ülkemizdeki bazı marketler piyasa fiyatının çok altına teknoloji ürünleri satıyorlar. Bu kimi zaman bir drone, kime zaman kablosuz kulaklık, kimi zaman ise bir telefon olabiliyor.

Hatta bazı marketlerin Playstation 4 sattığını bile gördük. Geçtiğimiz günlerde Bim, 13 Ocak'ta yani bugün Steel Series ekipmanları satacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın akabinde insanlar beklemeye başladı.

Bim mi Survivor mu belli değil! Bu nasıl izdiham?

Çünkü Bim'in yayınladığı broşürdeki fiyatlar piyasa fiyatının 250 TL altındaydı. Doğal olarak fırsat bu fırsat diyerek yüzlerce kişi Bim mağazalarının önünde kuyruk oldu.

Sabah mağaza kapılarının açılmasıyla birlikte genci yaşlısı Steel Series ürünleri için adeta birbirlerinin üzerine tırmandı. Bir mağaza kamerasına takılan görüntüler ise Survivor'ı anımsattı.

Dilerseniz bu görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görüldüğü üzere insanlar Steel Series ürünlerini alabilmek için Survivor'daki yarışmacılar gibi engellerin altından girip, üstünden atlıyorlar. Hızlı ve çevik olanlar mağazalara sınırlı sayıda gelen ürünleri kapmış oluyor.

Tabi ki herkes bu ürünleri kullanmak için almıyor. Zira ürünü Bim'den alan pek çok kişi LetGo üzerinden de ilan açmış durumda. Aldığı paranın 100 - 150 TL üzerine satarak kısa günün karını kovalama peşindeler.

Bu görüntüler ABD'de Black Friday zamanı yaşanan görüntüleri anımsatıyor. Görünen o ki insanların indirimli ürünlere verdiği tepkiler pek değişmiyor. Gerçi daha önce böyle hoplamalı, zıplamalı bir yarış da görmemiştik. Bu da ilk oldu.

Yorumlar
Miraç
Çok fena izdiham var
Cevapla
TURK
Merhaba Şerife hanım, evet haklısın ilk gelen herşeyi alıyor oysa her birey sadece bir ürün alma hakkında sahiptir ama bim veya a101 çalışanları prim alacağız diye aynı ürünlerden bir kişiye birden fazla ürün satmaya çalışıyor bu satıcınında işine geliyor alıcınında işine geliyor bu alıcılar ise n11 hepsiburada gibi yerlerde satış yapıyolar bu satış yapan kişiler a101 ve bim çalışanlarıyla anlaşmalı ürünler gelir gelmez çalışanlar alıcıları arıyolar şu şu üründen bu kadar geldi diyorlar ve faturalar kesiliyor ürünler depoda bekletiliyor akşam saat 9 10 dan sonra alıcılar araclarıyla gelip alıyolar sen sabah girdiğinde mağazaya ürünler bitmiş oluyor veya kimse farketmesin diye 1 2 tane bırakıyolar. Bizleri aptal yerine koyuyolar hal böyleyken bizlerde toplanalım bunları kovalım mahalleden!
Cevapla
bim çalışanı
bim adına söylerim ki ürün satımından prim almıyoruz bilmediğiniz durumlara yorum yapmayınız. ayreten magaza bizim tek düşüncemiz ürünlerin hemen satması ve diğer geliecek olanlara yer açılması. ve yine belirtiyorum ki kapı kısmındaki uyarı yerinde bir sarı kağıtta bu ürün şu nedenle gelmemiştir ibarı yok ise pankartta bulunan tüm ürünler gelmiştir. içeridedir. ya sziden once alan biri vardır yada henüz bulamadınız. eğer gerçekten yok ve ürün hakkında uyarıda yok ise mağazayı şikayet edip ayırma yapan elemanın işine son verdirtebilirsiniz. ürün ayrımak bimde yasaktır. ilk 15 dk tüm müşteriler sonrasın da mağaza personeline kalırsa alma hakkı vardır. böylesine kapsamlı bir marketi ve 95den beri halka ucuz ürün veren Bim adına yapılmş tüm sahtekarlıkları Bim şirketi red eder. sizde göz açın
Şerife salca
Ürünler zaten sayılı geliyor ilk girenler hepsini alıyor birer tane nelerine yetmiyor anlamıyorum görmemişim oğlu olmuş çekmiş tobe tobe ne kadar çok ile getirseler bizim insanlarımız yine de doymaz daha fazla ister yazıklar olsun
Cevapla
Ayse
Bimden alışveriş yapmayın
Cevapla
bim çalışanı
kötü bir anınız oldu heralde millete nerden alış veriş yapacagını mı öğremeye başladınız şimide
muku
bu da bişeymi direk alttan gecip cıkısa gidiyorlar😂
Cevapla
bim çalışanı
kasa yanı ürünü için çıkış kapısndan veya alış veriş araması ara yolundan geçen kişilere ürün verilmemektedir. eğer bu şekilde bir şeyle karşılatıysanız ürün veren çalışanı şikayet ediniz. sonuçta doyumsuz bir halk var sen yapmasan diğeri yapıyor şikayet edin ve kurtlun tüm şikayetle geri dönüş oluuyor. ki ilkinde iyi halden uyarı bile alsa ikincisinde atılır.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.