Güncel

Bim mi Survivor mu belli değil! Bu nasıl izdiham?

Bugün ucuza Steel Series ürünleri satan Bim'deki görüntüler Survivor'u aratmadı. Her mağazaya sınırlı sayıda gelen ürünler için gençler adeta birbirleri ile yarıştı.


Bilindiği üzere ülkemizdeki bazı marketler piyasa fiyatının çok altına teknoloji ürünleri satıyorlar. Bu kimi zaman bir drone, kime zaman kablosuz kulaklık, kimi zaman ise bir telefon olabiliyor.

Hatta bazı marketlerin Playstation 4 sattığını bile gördük. Geçtiğimiz günlerde Bim, 13 Ocak'ta yani bugün Steel Series ekipmanları satacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın akabinde insanlar beklemeye başladı.

Bim mi Survivor mu belli değil! Bu nasıl izdiham?

Çünkü Bim'in yayınladığı broşürdeki fiyatlar piyasa fiyatının 250 TL altındaydı. Doğal olarak fırsat bu fırsat diyerek yüzlerce kişi Bim mağazalarının önünde kuyruk oldu.

Sabah mağaza kapılarının açılmasıyla birlikte genci yaşlısı Steel Series ürünleri için adeta birbirlerinin üzerine tırmandı. Bir mağaza kamerasına takılan görüntüler ise Survivor'ı anımsattı.

Dilerseniz bu görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görüldüğü üzere insanlar Steel Series ürünlerini alabilmek için Survivor'daki yarışmacılar gibi engellerin altından girip, üstünden atlıyorlar. Hızlı ve çevik olanlar mağazalara sınırlı sayıda gelen ürünleri kapmış oluyor.

Tabi ki herkes bu ürünleri kullanmak için almıyor. Zira ürünü Bim'den alan pek çok kişi LetGo üzerinden de ilan açmış durumda. Aldığı paranın 100 - 150 TL üzerine satarak kısa günün karını kovalama peşindeler.

Bu görüntüler ABD'de Black Friday zamanı yaşanan görüntüleri anımsatıyor. Görünen o ki insanların indirimli ürünlere verdiği tepkiler pek değişmiyor. Gerçi daha önce böyle hoplamalı, zıplamalı bir yarış da görmemiştik. Bu da ilk oldu.

Yorumlar
Şerife salca
Ürünler zaten sayılı geliyor ilk girenler hepsini alıyor birer tane nelerine yetmiyor anlamıyorum görmemişim oğlu olmuş çekmiş tobe tobe ne kadar çok ile getirseler bizim insanlarımız yine de doymaz daha fazla ister yazıklar olsun
Cevapla
Ayse
Bimden alışveriş yapmayın
Cevapla
muku
bu da bişeymi direk alttan gecip cıkısa gidiyorlar😂
Cevapla
Yorumcu
Kekolar , bimin önünden geçerken o kuyruğu izdihamı görünce ben utanıyorum sizin adınıza .
Cevapla
Burhanettin
Iplik satanlar bütün magazalar önünde sıraya girmişler iki üç kişi iplikleri alan kendi magazalarina götürüyor tanesi 9tl satıyor lar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.