Güncel

BİM uygun fiyata taşınabilir şarj cihazı satıyor!

Zaman zaman teknolojik ürünler de satan BİM şimdi de akıllı telefon ve benzeri cihazlar için kullanılabilen taşınabilir şarj cihazı satacak.


Zincir perakende marketlerinde belli aralıklarla teknolojik ürünler satılması bilinen bir olay. BİM, A101 veŞok gibi marketlerde yapılan bu tarz satışlarda genelde uygun fiyat politikası güdülüyor. Bu alanda öncü market zincirlerinden olan BİM önümüzdeki hafta uygun fiyata Powerbank satacak. 25 Mayıs 2018 Cuma günü BİM mağazalarında Xiaomi Taşınabilir Şarj Aleti yani powerbank satılacak. Bu ürünün yanısıra Samsung TA20 Hızlı Şarj aleti de yine kampanya kapsamında satılacak.

BİM uygun fiyata powerbank ve şarj cihazı satıyor!

BİM'in uygun fiyatlı satacağı ürünlerden ilki Xiaomi’nin alüminyum kasaya sahip 10.000 mAh’lık powerbank yani taşınabilir şarj cihazı. Yüksek kaliteli Li-ion pil barındıran bu cihaz, bir adet USB 2.0 çıkışı ve microUSB girişine sahip. Bu ürünü piyasada 79 TL‘ye satılıyor. BİM’de ise bu ürünü 59,90 TL‘ye satın alınabiliyor.

İkinci ürün ise Samsung TA20 şarj aleti. Normalde Samsung Shop üzerinde 89.90 TL olan ürün, kampanya kapsamında BİM'den 49,90 TL‘den alınabilecek. Çıkış gücü 5V 2A – 9V 1.67A olan şarj aleti, hızlı şarjı mümkün kılıyor. Note 4, Note Edge, Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge cihazlarını 30 dakikada yüzde 50 şarj edebiliyorsunuz. Yani ağırlıklı olarak eski nesil telefonlarla kullanılabiliyor. Bu şarj cihazını dönüştürücü kullanarak yeni nesil Type-C girişli telefonları da şarj edebiliyorsunuz.

Bu iki ürün aktüel kampanyasında olup, sınırlı sayıda olarak stoğu bulunacak. Ayrıca her BİM mağazasında bu ürünlerin bulunma garantisi de yok. Genelde seçili mağazalarda bu tarz ürünler satışa sunuluyor.

Yorumlar
Salih
Powerbank pahalı. Ben A101'den 22 liraya aldım 8MAh kapasiteli ve 2 adet şarj çıkışı var.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.