Güncel

BİM'de AirPods 2 satılacak!

BİM'de önümüzdeki hafta AirPods 2 satmaya hazırlanıyor. İşte kulaklığın fiyatı.

BİM'de AirPods 2 satılacak!

Belli periyodlarla teknoloji ürünleri de satan perakende zincirleri önümüzdeki hafta Apple'ın popüler kulaklığını satmaya hazırlanıyor. BİM tarafından yapılan duyuruya göre 31 Ocak 2020 tarihinde satılacak ürünler arasında yer alan AirPods 2 piyasa ile benzer bir fiyattan satılacak.

BİM'de AirPods 2 satılacak!

Genelde daha uygun fiyatlı satış yapan BİM bu sefer çok büyük bir avantaj sunmuyor. 849 TL fiyat etiketi ile BİM mağazalarında satılacak olan Apple AirPods'un bu fiyatını farklı elektronik ticaret sitelerinde bulabiliyorsunuz.

BİM'de AirPods 2 satılacak! - Resim : 1

Özellikle iPhone kullanıcılarının sevdiği bir ürün olan AirPods 2'nin bu markanın kullanıcıları tarafından ilgi göreceğini söyleyebiliriz. Son olarak AirPods 2'nin her BİM mağazasında olmayacağını ve olan mağazalarda da sınırlı sayıda bulunacağını belirtelim.

Yorumlar
..
Çalarlar
Cevapla
Mert Baysan
Gittim Airpods Pro aldım 1600TL'ye. Gayet de güzel, mis gibi. Parası olmayan "yok ona bu parayı vereceğime şunu yaparım, bunu yaparım" diye ağlar. Ağlasın. Paran yoksa git çakmasını al. Uygun fiyatlı Arpods mu kullanmak istiyorsun? O zaman sen üret, istediğin fiyata sat. Hem hiçbir şey tasarlama, hiçbir yazılımı hayata geçirme, ARGE yapma, ürünü düşünme sonra da yok çok pahalı yok bilmem ne diye ağla. Ayda 20K-30K arası para kazanıyorum, sen git asgari ücrete çalış. Sanki Oxford mezunusunuz da hem iş beğenmiyorsunuz hem de çok pahalı diye ağlıyorsunuz. Şimdi asgari ücretli olarak fatura ödemekten arta kalan paradan ayda 20 tl biriktirsen 40 ay sonra alabilirsin ama o zaman 2 model yenisi çıkar :) Ağlama kuzum :)
Cevapla
Walker
Alamadığı parayla olmasın o. Asosyal hangi tycoon oyunundan 20 k şeenn bakkiimm
Ortalık şizofren dolu
20-30k kazanan aptallar doluşmuş. Ayda 100k kazanıyorum çöp paralarınızla burda boş yorum yapmayın.
Yalancıyı Dilenci
ayda 20-30 kazanıyormuş hasssssss lan oradan, aldığı parayla hava atıyor adama bak
Fakir Hausgeräte
Üstüne biraz daha ekler bisiklet alırım ev metro arası yürümem. Mantıksız ise bir o kadar daha koyar dil kursuna giderim. Veya doğalgazı köklerim bir ay rahatça yaşarım. Gider 5 kilo badem alır yerim. :D
Cevapla
huawei cambaleyo
bir aylık iskender ihtiyacını karşılarsın
Engin Deniz
Bu ne yaaaa fiyata bak .Air pods.
Cevapla
...
Giderim 45 tl ye cakmasini alirim mk
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.