Güncel

BİM'de yazıcı ve bilgisayar fırsatı

Perakende zinciri BİM'de 8 Mart 2019 günü HP dizüstü bilgisayar ve yine HP kablosuz yazıcı uygun fiyattan satışa sunulacak.

BİM'de yazıcı ve bilgisayar fırsatı

Zaman zaman kampanya yapan perakende zincirleri bu kampanyalar sırasında teknoloji ürünlerine de yer veriyorlar. Firmalar için stokları eritme fırsatı sunan bu kampanyalarda bazen gerçekten uygun fiyatlı ürünler olduğu gibi bazen piyasa fiyatında ürünler de yer alıyor. BİM'in 8 Mart'ta sunacağı aktüel ürünler listesinde yer alan iki farklı elektronik eşya ise gerçekten uygun bir fiyatla satılacak.

BİM'de yazıcı ve bilgisayar fırsatı

BİM tarafından duyurulan aktüel ürünler listesinde 8 Mart tarihinde 1499 TL'ye HP marka bilgisayar, 175 TL'ye de yine HP marka 2620 All-in-One yazıcı yer alacak. Bilgisayarın özelliklerine bakacak olursak, 15.6 inç 1366 x 768 ekran, AMD A4 - 9120 işlemci, 500 GB 5400 rpm sabit disk, 4 GB RAM, AMD Radeon R2 ekran kartı ve Windows 10 Home işletim sisteminin yer aldığı görülüyor. Günü kurtarmak ya da internette gezinmek gibi basit işlerde kullanılabilecek olan bilgisayar piyasa fiyatının biraz aşağısından satışa sunulacak.

HP 2620 All-in-One yazıcı da var

Bir diğer fırsat ürünü ise yine HP'nin bir ürünü olan kablosuz çok fonksiyonlu yazıcı. HP 2620 All-in-One yazıcı hem tarama, hem kopyalama, hem de baskı özelliğine sahip. Aynı zamanda kablosuz ağlara bağlanabilen ürün 175 TL gibi uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Haberin hazırlandığı saatte yaptığımız araştırmada yazıcının en ucuz 199 TL'den satıldığını gördük. Bu da BİM'in bu yazıcıyı gayet uygun bir fiyattan sattığı anlamına geliyor.

Öte yandan BİM 8 Mart günü sadece bu iki ürünü satmıyor. Aynı gün Kiwi meyve sebze presini 169 TL’ye, Fakir Blender robot setini 12.90 TL’ye, Chef’s teflon ürünleri 149 TL’ye, IP bebek kamerasını 39.90 TL’ye. 19.90 TL’ye Trust Gamepad, 75 TL’YE Meizu Bluetooth hoparlör, 9,95 TL’ye de LCD ekran temizleyici satışa sunacak.

Siz de yukarıdaki ürünlerle ilgili fırsatları kaçırmak istemiyorsanız 8 Mart günü A101 mağazalarına uğramayı unutmayın. Ancak bu fırsatların Türkiye'nin her yerindeki mağazalarda yer almama ihtimalinin de olduğunu hatırlatmak isteriz.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.