Güncel

Binance'den depremden etkilenenlere 100 dolar! Peki nasıl alacaksınız?

Kripto para borsası Binance, Türkiye'de yaşanan depremden etkilenen kullanıcılar için 100 dolar değerinde Binance Coin (BNB) desteği vereceğini açıkladı. İşte detaylar.

Binance'den depremden etkilenenlere 100 dolar! Peki nasıl alacaksınız?

Kripto para borsası Binance, Türkiye'de yaşanan depremlerin ardından yardım fonunu başlattı. Açıklamalara göre Binance, Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen bölgelerde yaşadığı tespit edilen tüm Binance kullanıcılarına 100 dolar değerinde Binance Coin (BNB) dağıtacak. 

Binance, depremzedelere yardım yapacak 

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen Binance, Kahramanmaraş ve civar illerde yaşanan depremin ardından desteklerini hızlandırdı. Deprem bölgesinde seferberlik ilan edilmesinin ardından, şirketler de yardımlarını sürdürmeye devam ediyor. Binance ise deprem bölgesinde yer alan kullanıcılara 100 dolar (1883 TL) değerinde Binance Coin (BNB) dağıtacak. 

Kullanıcıların kimlik tespiti için Binance, depremin şiddetli bir şekilde etkilediği 10 ilde 6 Şubat'tan önce tamamlanmış Adres Kanıtı (POA) hizmetini kullanacak. Yani yardımdan yararlanabilmek için kullanıcıların 6 Şubat'tan önce adres bilgilerini sisteme kaydetmiş olmaları gerekiyor.

Binance 100 dolar

Böylelikle, Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay illerinde adres kanıtı yapmış kişilere 100 dolarlık BNB dağıtılacak. Bu yardımın kaydını yapmış kullanıcılara otomatik bir şekilde yapılacağı söyleniyor. Binance toplam bağışın 5 milyon doları (94 milyon TL) aşabileceğini de belirtti.

Binance CEO'su CZ konu hakkında, “Türkiye’deki son depremler pek çok insan ve topluluk üzerinde yıkıcı bir etki yarattı. Çabalarımızın etkilenenlere bir miktar rahatlama getireceğini umuyoruz. Sektördeki meslektaşlarımızı da bu kriz zamanlarında destek sunmak için bir kez daha bir araya gelmeye çağırıyoruz.” ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.