Birileri daha Bitcoin'den zengin oldu!

Bugüne kadar pek çok defa duyduğumuz "alıp unutarak zengin olanlar" kervanına son günlerde yeni talihliler katılıyor.

Birileri daha Bitcoin'den zengin oldu!

Kripto para dünyası kimileri için büyük fırsatlar kapısıyken kimileri içinse yatırım yapılabilecek en güzel araç. Tabi kripto paranın hiç bir anlam ifade etmediği insanlar da hala yok değil. Ancak onların sayısının da günden güne azalıyor olması, kripto para dünyasının aslında hayatımıza ne kadar yerleştiğinin bir göstergesi. Bununla birlikte bu haberimizin konusu bu değil, bir anda zengin olduğunu hatırlayan bir kişi!

Gündemi yakından takip eden teknoloji meraklıları hatırlayacaktır, bugüne kadar birçok defa Bitcoin alıp unutan, hatırladığı zaman ise zengin olan talihlilerin haberini yapmıştık. Bugün ki haberimizin içeriği ise biraz daha farklı.

Birileri daha Bitcoin'den zengin oldu!

Birileri daha Bitcoin'den zengin oldu! - Resim : 1

Yukarıda yer alan ekran görüntüsünden de anlayacağınız üzere, en son 2012 yılında bir hareket yapılmış olan bir soğuk cüzdanda bugün tam 9 yıl aradan sonra ilk defa bir uyanma oldu. Aradan geçen süre zarfında cüzdanın sahibi ne yaptı, unuttu mu yoksa unutmak mı istedi bilemiyoruz ancak bu kişinin 9 yıl öncesine göre şu an çok daha zengin olduğu bir gerçek.

Öyleki, söz konusu cüzdanda tam 400 BitCoin bulunuyordu. Söz konusu BTC'lerin alış tarihindeki değerinin 4.300 dolar civarında olduğu düşünüldüğünde, cüzdan sahibinin bugün hesabındaki BitCoinleri bozdurduğu taktirde elde edeceği gelirin tamı tamına 17,5 milyon dolar olduğu anlaşılıyor. Aradaki fark %4.000'in üzerinde. Kimdir, maddi durumu ne seviyededir bilinmez ancak her kimse artık dün sabaha göre daha zengin biri.