Bitcoin boğaları, yeni bir ralli için zemin hazırladı!

Bitcoin boğaları, hafta sonundan önce yeni bir ralli için zemin hazırladı! Neden mi? Gelin bu sorunun yanıtına yazımızın devamından göz atalım.

Bitcoin boğaları, yeni bir ralli için zemin hazırladı!

Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin'in ( BTC ) yükseliş rallisinden sonra geçen gün yavaşladı; ancak grafiklerden elde edilen verilerin de gösterdiği gibi, boğaları varlığı daha da güçlendirme çabalarını yenilemek için çok çalışıyor.

Bitcoin boğaları, yeni bir ralli için zemin hazırladı!

Bitcoin boğaları bir şekilde yukarı yönlü bir teknik ivme yakaladı ve Kitco News tarafından gözlemlendiği gibi, 50 günlük hareketli ortalamada ( MA ) kilit direncin hemen üzerine çıkmanın yanı sıra günlük çubuk grafikte yenilenmiş bir fiyat yükselişi yaratıyor. 11 Ocak'ta analist Jim Wyckoff.

Wyckoff'un grafik analizine göre, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı için mevcut destek seviyesi 16.000 dolar civarındayken, yükseliş trendini sürdürmek için 18.285 dolarlık kilit seviyedeki direnci geçmesi gerekiyor.

Bitcoin boğaları, yeni bir ralli için zemin hazırladı! - Resim : 1

Bitcoin fiyat eylem analizi. Kaynak: Kitco Haberleri

Bitcoin fiyat analizi

Şimdilik, Bitcoin bu yönde ilerliyor gibi görünüyor, çünkü yazının yazıldığı sırada, günlük %0,72'lik bir artışı ve hafta boyunca %3,47'lik daha önemli bir artışı temsil eden 17.408$'dan el değiştiriyordu. aylık grafikteki ilerlemeleri %2,33 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin boğaları, yeni bir ralli için zemin hazırladı! - Resim : 2

Bitcoin 1 haftalık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu arada, 11 Ocak'ta kripto izleme platformu CoinMarketCap'ten alınan en son verilere göre, kripto para piyasasının kurucu varlığı 335,26 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipken, günlük işlem hacmi 15,68 milyar dolar (899,999 BTC) seviyesinde bulunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.