Bitcoin için güçlü sinyaller neye işaret ediyor?

Yeni veriler, Bitcoin için 'umutlu bir geleceğin' güçlü sinyallerini gösteriyor!

Bitcoin için güçlü sinyaller neye işaret ediyor?

2022, kripto para piyasası için zorlu bir yıl olmasına rağmen, Bitcoin ( BTC ), dördüncü çeyrekte ileriye dönük getirileri açısından olumlu sonuçlar kaydediyor ve bu da daha iyi bir gelecek için umut için yer olduğunu gösteriyor.

Bitcoin için güçlü sinyaller neye işaret ediyor?

Kripto piyasası içgörü platformu Unfolded 15 Aralık'ta yaptığı açıklamada, Bitcoin'in 2022'nin 4. çeyreğindeki 180 günlük ileriye dönük getirilerinin, amiral gemisi dijital varlığın başlangıcından bu yana tüm veri kümeleri dikkate alındığında tarihsel performansını aştığını söyledi.

Tweet'e göre, böyle bir performans "BTC için umutlu bir gelecek sağlıyor. "Açıklığa kavuşturmak için, ileriye dönük getiriler, tarihsel veri kümelerini kullanarak, genellikle belirli bir olaydan sonra belirli bir pazarın performansını ifade eder.

Bitcoin için güçlü sinyaller neye işaret ediyor? - Resim : 1

Q3-Q4 için Bitcoin 180 günlük ileri dönüşler. Kaynak: Katlanmamış/Delphi Digital

Bitcoin'in en iyisi henüz gelmedi mi?

Bu arada kripto madencileri, Ethereum'un Merge güncellemesinin ağ ve bir anahtar için Proof-of-Work ( PoW ) doğrulama algoritmasının sona erdiğini duyurduğu Ekim 2022'den bu yana Ethereum ( ETH ) madencilik makinelerini Bitcoin madenciliği yapabilenler ile değiştiriyor. Proof-of-Stake'e (PoS).

Aynı zamanda, balinalar ve köpek balıkları, damping yapmaktan vazgeçip birikim moduna girerken toplu halde Bitcoin stokluyorlar; bu, Tether ( USDT ), Binance USD ( BUSD ) ve Dai ( DAI ), "kriptonun ölmekten çok uzak olduğunu" gösteriyor.

Bitcoin fiyat analizi

Mevcut durumda, Bitcoin şu anda 17.458,40 $'dan işlem görüyor, bu da günlük %3,28'lik bir düşüşü temsil ediyor, ancak yine de önceki yedi gün boyunca %3,16'lık bir artış ve bir ay öncesine kıyasla %2,48'lik bir kazanç sağlıyor.

Bitcoin için güçlü sinyaller neye işaret ediyor? - Resim : 2

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının piyasa değeri şu anda 335,80 milyar dolar olup, CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin'in bu göstergeye göre kripto para birimleri arasında lider konumunu korurken, Ethereum 155,67 milyar dolar ile ikinci sırada yer alıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.