Koronavirüsü bilen kahinin 2023 kehanetleri kanınızı donduracak

İngiltere’de yaşayan bir Astrolog olan Nicolos Aujula, 2023’e dair yapmış olduğu kehanetlerle adeta kan dondurdu. İşte detaylar!

Koronavirüsü bilen kahinin 2023 kehanetleri kanınızı donduracak

Yavaş yavaş 2022 yılını geride bıraktığımız şu günlerde, 2023 için ise heyecan duymaya başladık. Yeni yılın nelere gebe olacağı konusu ise uzun senelerdir merak uyandıran bir konu. Nostradamus, Baba Vanga gibi kahinlerin her sene yeni yıla dair yapmış oldukları kehanetleri okumak artık bir moda. Ancak günümüz kahinlerinin de oldukça başarılı tahminler yaptıkları bir gerçek.

Koronavirüsü bilen kahinin 2023 kehanetleri kanınızı donduracak

Sizlere bugün Nicolos Aujula isimli bir Astrolog’tan bahsediyor olacağız. İngiltere’de yaşayan ve şu anda 37 yaşında olan Aujula, koronavirüs hakkında yapmış olduğu bir kehanet sayesinde ünlendi. Notre Dame Katedrali yangınını da bilen Aujula, bu sefer de 2023 yılına dair çeşitli tahminlerde bulundu. Genç kahine göre 2023 yılı da insanlık için hiç kolay olmayacak.

Birkaç senedir yaşanan ekonomik kriz, yeni yılla beraber doruk noktasına çıkacak ve dünya genelinde büyük elektrik kesintileri meydana gelecek. Ekonomik krizin etkileri en az 6-7 sene sürecek ve bundan en çok etkilenen devletler Avrupa ülkeleri olacak.

Adamın 2023 hakkında söyledikleri bunlarla da sınırlı değil. Aujula’ya göre 2023 yılı doğa ve insanlar arasındaki savaşın doğa lehine sonuçlanacağı bir sene olacak. İnsanlar doğanın gücünü kabul edecek ve gelecek yıllarda doğa ve insanlık iş birliği içerisinde olacak.