Güncel

'Bitcoin Rainbow' grafiği 16.7 bin doları alt olarak işaret ediyor!

'Bitcoin Rainbow' grafiği 16.7 bin doları alt olarak işaret ediyor, çoğu yükseliş senaryosunda bir pot altını işaret ediyor!

'Bitcoin Rainbow' grafiği 16.7 bin doları alt olarak işaret ediyor!

Kripto para piyasası tekrar kırmızı renkte yanıp sönerken, bir haftada 165 milyar dolar kaybederken ve iki ayın en düşük seviyelerine düşerken ve Bitcoin ( BTC ) 19.000 doların altına düştüğünde, yatırımcılar ve tüccarlar, en büyük jetonu neyin beklediğine dair her türlü girdiyi arıyorlar.

'Bitcoin Rainbow' grafiği 16.7 bin doları alt olarak işaret ediyor!

Bazıları, ilk dijital varlığın fiyatını ölçmelerine yardımcı olmak için, Bitcointalk kullanıcısı 'trolololo' tarafından 2014 yılında tanıtılan ve uzun vadeli hareketlerine ilişkin potansiyel bir fikir sağlamak için geçmiş performansını gösteren Bitcoincenter'ın gökkuşağı fiyat grafiğine başvuruyor.

Kısa vadeli tahminlerinde, gökkuşağı grafiği 22 Eylül için mor bandında en dip (' 1BTC = 1BTC ') olarak 16.703,48 doları gösteriyor. ('Maksimum Kabarcık Bölgesi'), koyu kırmızı renkle işaretlenmiş, Bitcoin'in 1 Ocak 2023'te 294.915,68 $'a ulaştığını görebilir.

'Bitcoin Rainbow' grafiği 16.7 bin doları alt olarak işaret ediyor! - Resim : 1

Bitcoin gökkuşağı fiyat tablosu. Kaynak: Blockchaincenter

Kısa vadeli orta yola gelince ' HODL! ' senaryosu, sarı ile işaretlenmiş, 23 Eylül 2022'de 76.160 $ ​​'da duracağı tahmin edilirken, yılın dönüşü için gökkuşağı fiyat grafiği Bitcoin'in 86.790 $ civarında bir bölgede olabileceğini gösteriyor.

Durum böyleyken, Bitcoin şu anda önceki yedi güne göre %7,33 ve önceki yedi güne göre %16,8 düşüşle 18,451 dolardan işlem görüyor.

'Bitcoin Rainbow' grafiği 16.7 bin doları alt olarak işaret ediyor! - Resim : 2

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, bu göstergeye göre en büyük kripto para biriminin piyasa değeri, CoinMarketCap verilerine göre, basın zamanında 352,96 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.