Bitcoin temalı pub o şehirde açılıyor!

Bitcoin temalı pub New York'ta açılıyor!

Bitcoin temalı pub o şehirde açılıyor!

Kripto para birimi endüstrisinin yavaş ama emin adımlarla modern toplumun her gözeneğine nüfuz etmesi ve kripto temalarının giderek daha popüler hale gelmesiyle, Big Apple da dahil olmak üzere Bitcoin temalı barların ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi.

Bitcoin temalı pub o şehirde açılıyor!

Bloomberg'den Muyao Shen ve Vildana Hajric'in Aralık ayında bildirdiğine göre, tesadüfen, Manhattan'ın Greenwich Köyü'nde kripto meraklılarının üç Michelin yıldızlı eğitimli bir şef tarafından hazırlanan içeceklerin ve yemeklerin tadını çıkarmak için toplanabilecekleri PubKey adlı Bitcoin ( BTC ) temalı bir pub açıldı.

Pub, Ekim ayında kurumsal kullanıcılara dijital varlık yan kuruluşu aracılığıyla Ethereum ( ETH ) işlemlerine erişim sağlamayı planladığını açıklayan en büyük küresel yatırım şirketi Fidelity'nin eski bir blok zinciri inkübatörü yöneticisi olan Thomas Pacchia tarafından açıldı.

Pacchia'nın açıkladığı gibi:

“Pek çok insan için zor bir yıl oldu. Bu kültür merkezinin açılması şu anda sektördeki en olumlu şeylerden biri.”

Bitcoin ödemeleri henüz mevcut değil

Bununla birlikte, bir sorun var dedi. Pub, öncelikle kripto odaklı kitleyi hedeflemesine rağmen, hizmetleri için kriptoyu bir ödeme yöntemi olarak kabul etmiyor, en azından henüz değil, ancak gelecekte bu seçeneği sunma planları var.

Gerçekten de, Aralık ayının başlarında PubKey'in profili, Block Inc.'in başkanı Jack Dorsey'i etiketleyen ve Square satış noktası sistemleri aracılığıyla Lightning ödemelerini kabul etmek için bir beta testi isteyen bir tweet yayınladı ve buna olumlu yanıt verdi.

Rezil kripto patronları ve bal porsuğu

Bu arada, pub'ın kripto kalabalığına odaklandığı, Pacchia'nın Bitcoin'in ruh hayvanı olduğunu söylediği doldurulmuş bal porsuğunun yer aldığı ve çok popüler olan 'bal porsuğu umursamaz' memesini temsil eden dekordan anlaşılıyor.

PubKey ayrıca, kripto borsası FTX'ten Sam Bankman-Fried, blockchain şirketi Terraform Labs'tan Do Kwon, kripto kredi platformu Celsius'tan ( CEL ) Alex Mashinsky ve Three Arrows Capital'den Su Zhu gibi gözden düşmüş kripto kişiliklerini temsil eden Rus yuvalama bebeklerini de içeriyor.