Bitcoin'in yeni rallisi bu fiyattan başlayabilir!

Bitcoin'in yeni rallisi bu fiyattan başlayabilir... İşte tarihsel veriler ipuçları!

Bitcoin'in yeni rallisi bu fiyattan başlayabilir!

Bitcoin'in ( BTC ) fiyatı, yatırımcıların varlığı muhtemelen yeni bir ralli başlatacak olası bir dip için izlemesiyle 17.000 doların altında konsolide olmaya devam ediyor. Bitcoin'in bir sonraki hamlesini belirleme girişimlerinde, amiral gemisi kripto para biriminin tarihsel fiyat trend çizgisini gözlemlemek bir ipucu verebilir.

Bitcoin'in yeni rallisi bu fiyattan başlayabilir! 

Bu satırda, TradingView'de Goldenbreakout takma adlı bir kripto ticaret uzmanı, haftalarca süren yan ticaret modelinin ardından, Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan neredeyse 69.000 $'ın, varlık 9.000 $ seviyesine ulaştıktan sonra ivme kazanmaya başladığına dikkat çekti. Konum Temmuz 2020'de gözlemlendi.

Aynı zamanda, Bitcoin şu anda yan bir model sergilediğinden analist, BTC'nin son boğa koşusuna benzer bir trend çizgisi oluşturabileceğini ancak 9.000 dolara kadar düzeltmesi gerekeceğini belirtti.

Uzmana göre, serbest düşüş yaşayan Bitcoin, yatırımcıların piyasaya girmesi için yer açmadan önce yeni hacmin varlıktan çıkmasına neden olacak.

“Daha önce yaptığımız gibi serbest düşüşleri alacak mıyız? Çok daha fazla düşüş hacmine girme ihtimalimiz var, böylece yeni hacim BTC'ye girecek. Analist, çoğu zaman, BTC fiyatı uzun vadede sabit kaldığında, etki daha sonraki anlarda çok büyük oluyor” dedi.

Bitcoin'in yeni rallisi bu fiyattan başlayabilir! - Resim : 1

Bitcoin fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Gerçekten de, 9.000 dolarlık pozisyonun Bitcoin'in toparlanması için çok önemli bir temel olduğunu varsayalım; yatırımcıların muhtemelen önümüzdeki haftalarda daha fazla acıya hazırlanmaları gerekecek. Bitcoin, olumlu makroekonomik faktörlerin ardından toparlanmaya çalıştı. Ancak, varlık kazançları elinde tutamadı.

Bitcoin fiyat analizi

Yayınlandığı sırada Bitcoin, son 24 saat içinde yaklaşık %0,2'lik küçük bir fiyat artışını temsil eden 16.867 dolardan işlem görüyordu. Haftalık grafik, Bitcoin'in mevcut konsolidasyon aşamasını da gösteriyor ve varlık düzeltmesi %0,75.

Bitcoin'in yeni rallisi bu fiyattan başlayabilir! - Resim : 2

Bitcoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Mevcut fiyatta, bir kripto ticaret uzmanı Michaël van de Poppe, 23 Aralık'ta attığı bir tweet'te , Bitcoin'in 16.750$'lık pozisyonu tutması halinde, varlığın kırılarak 16.900$ - 17.000$ aralığına yükselebileceğini ve 17.450$'ı hedefleyebileceğini öne sürdü.

Bitcoin'in yeni rallisi bu fiyattan başlayabilir! - Resim : 3

Bitcoin fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.