Güncel

BlackBerry'de büyük değişim!

Bu cep telefonu devi şirketinde köklü değişikler oluyor!

BlackBerry'de büyük değişim!

Akıllı telefon piyasasında uzun zamandır adını duymayı özlediğimiz RIM firmasını biz tüm dünyada kendine has ofis kullanıcıları için ürettiği BlackBerry telefonlardan tanıyoruz. Son zamanlarda epey bi aktifliğini kaybederek düşüşe geçen akıllı telefon üreticisi RIM firmasında şu sıralar değişim rüzgarları esiyor...

Alınan kararlar bütün herkesi şaşırttı. 2 tane CEO'yu aynı anda görevden alarak sükse bir harekete yeltenen isim RIM'ın sahibi Research in Motion' dan başkası değildi. Şirket üzerinde köklü değişim başlatan, yani diğer şirketlerin girdiği gibi büyük revizyona giren BlackBeryy firması yepyeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Firmaya yeni avukatlar kiralandı.

1335379610_rim-offices.jpg

*RIM'in geldiği son nokta dar bir boğazı işaret ediyor, gelinen bu hatta işaret edilen noktanın sonucu olarak şirketin tamamen satılma durumu söz konusu olarak gündeme getilriliyor. Yılın son çeyreğinde karşımızda olması beklenen BlackBerry 10 beklenenleri karşılamaz ise hüzün son yaklaşıyor diyebileceğiz!


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.