Güncel

Bluetooth kulaklık sahibini buldu!

Bu hafta okuyucularımıza hediye olarak verdiğimiz Mi Sports Bluetooth kulaklık sahibini buldu.

Bluetooth kulaklık sahibini buldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz günlerde başlatmıştık. 17-21 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir Mi Sports Bluetooth kulaklığı veriyorduk. Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

Bluetooth kulaklık sahibini buldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden Mi Sports Bluetooth kazandı. Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise İzmir'den Erkan Aydın oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz.

Yarışmalarımız devam edecek! 

Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim.  Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 

Yorumlar
deniz gürbüz
tebrikler kazanan arkadaşa. ben de her gün siteye baktım. kulaklığım bozuk belki çıkar diye ama şans işte. artık yarın yeni kulaklık alacağım.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.