Güncel

BMW iNEXT ile geleceğe bir adım!

BMW’nin yeni konsept otomobili Vision iNEXT’in konsept fotoğrafları, ambargoya rağmen internete sızdırıldı.

BMW iNEXT ile geleceğe bir adım!

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber artık bu gelişme araba modellerinin tasarımlarına da yansımakta. Özellikle Audi, BMW ve Mercedes gibi popüler firmaların ortaya çıkan konsept tasarımları bunları kanıtlayacak cinsten. 

BMW’nin yeni konsept otomobili Vision iNEXT’in konsept fotoğrafları, ambargoya rağmen internete sızdırıldı. Aracın ortaya çıkan görsellerine baktığımız zaman ise adeta nefeslerimizi tuttuk. İlerleyen zamanlarda beğeniye sunulacak olan aracın tasarımı bizi bizden aldı. 

Oldukça cesur bir tasarıma sahip yeni BMW iNEXT, küçük şehir aracı i3 ve orta motor lüks spor aracı i8’den farklı, crossover spor araç olarak tasarlandı.

BMW iNEXT ile teknolojiye bir adım!

BMW iNEXT ile geleceğe bir adım! - Resim : 1

BMW iNEXT ile geleceğe bir adım! - Resim : 2

BMW iNEXT ile geleceğe bir adım! - Resim : 3

BMW iNEXT ile geleceğe bir adım! - Resim : 4

Genel olarak geniş pencereli, panoramik cam tavan ve ona uygun ön camıyla iNEXT oldukça havalı bir görünüme sahip.

Yeni Vision iNEXT, elektrikle çalışacak tahmin edebileceğiniz gibi. Eh dönem artık teknoloji dönemi.  Önceki raporlarda da elektrikli araçlar ve plug-in-hibrid (PHEV) üzerine yoğunlaşan BMW, elektrifikasyon çabasını her geçen gün arttırarak seçeneklerini genişletiyor. Alman motor üreticisinin bu pazarda lider olması çok zaman almayacak gibi görünüyor.

Ancak biz yine de gözlerimizi diğer markalara çevirmiş durumdayız. Bakalım onlar bizlere ne gibi yenilikler sunabilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.