Güncel

Mini router sahibini buldu!

Geçtiğimiz günlerde başlattığımız mini router yarışmamız sona erdi. Hediyeyi kazanan şanslı okurumuz belli oldu! İşte detaylar.

Mini router sahibini buldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz günlerde başlatmıştık. 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir TP-Link AC750 Travel Router veriyorduk. Sonunda ödül sahibini buldu!

Mini router hediyemiz sahibini buldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden TP-Link AC750 Travel Router kazandı. Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Seçilen isim ise Adıyaman'dan Zeki Ercan Yiğit oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz.

Yarışmalarımız devam edecek! 

Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim.  Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 

Yorumlar
zeki ercan yiğit
Teknolojioku ekibine çok teşekkür ediyorum benimle hemen iletişime geçip adres bilgilerimi istediler tekrardan teşekkürler.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.