Güncel

BTC'nin ayı piyasası dibe mi vurdu?

Teknik gösterge Bitcoin için 'SATIN AL' sinyali veriyor, BTC'nin ayı piyasasının dibe vurduğunu ima ediyor!

BTC'nin ayı piyasası dibe mi vurdu?

Bitcoin ( BTC ), herhangi bir önemli seviyenin üzerine çıkmak için mücadele etmeye devam ederken, benzer bir durum kripto para piyasasındaki diğer varlıkların çoğunu rahatsız ediyor, bazı grafik modelleri, işlerin yakında tersine dönebileceği umudunu canlı tutuyor.

BTC'nin ayı piyasası dibe mi vurdu?

Takma adlı kripto uzmanı Mags tarafından yayınlanan analize göre, tipik olarak Bitcoin için aşırı satım alanını ve piyasa diplerini gösteren döngü kanalı osilatörü (CCO), ayı piyasasının dibine ve "DCA BTC için mükemmel bir alana" girdi.

DCA'dan (ortalama dolar maliyeti) bahseden kripto uzmanı, hem kripto hem de borsa çevrelerinde aşina olunan, sürekli olarak küçük, belirli bir miktarda paraya yatırım yapma ve zamanla daha iyi sonuçlara yol açabilecek uygulamadan bahsetti.

Analist tarafından paylaşılan grafiğe göre, mevcut Bitcoin dip seviyesi nihayet amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının fiyatının 2023'te 17.500 $ seviyesine (ve sonunda bunun da ötesine) ulaşarak yükselişe geçmesine neden olabilir.

BTC'nin ayı piyasası dibe mi vurdu? - Resim : 1

Bitcoin döngü kanalı osilatörü. Kaynak: Mags

Ayrıca Mags, Seth olarak bilinen bir finans analistinin analizini retweetledi ve BTC aylık grafiğinin "son ana diplerle aynı birikim aşamasında olduğumuzu gösterdiğini" açıkladı ve ekledi: "Biz de aynı aylık MA'dayız. son dipler.”

BTC'nin ayı piyasası dibe mi vurdu? - Resim : 2

Bitcoin fiyat eylem analizi. Kaynak: Seth

Basın zamanında Bitcoin, 28 Kasım'da alınan verilere göre, gün içinde %1,71 düşüşle 16.244 $'dan el değiştiriyordu, ancak yine de önceki yedi güne kıyasla %1,41'lik bir büyüme kaydediyordu.

BTC'nin ayı piyasası dibe mi vurdu? - Resim : 3

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu nedenle, ilk kripto para birimi, Finbold'un bildirdiği gibi, önde gelen kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe'nin "17.5-18.000 $'a doğru bir mum" oluşturmak için geri kazanması gerektiğini söylediği yaklaşık 16.600 $'lık kritik direnç seviyesine henüz ulaşmadı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.