Güncel

Bu adam teknolojiden dağlara kaçtı!

Tüm teknolojik cihazlara karşı duyarlı hale gelen adam dağa çıktı.

Bu adam teknolojiden dağlara kaçtı!

En başta cep telefonu olmak üzere pek çok teknoloji cihazların yaydığı radyasyonun sağlığa ne kadar zararlı olduğu herkes tarafından biliniyor.  Hayatımızda mutlaka ilginç ve nadir görülen hastalıklarda duymuşuzdur. 36 yaşındaki İngiliz'in hem de teknolojiden dolayı yakalandığı hastalık hikayesi hepsinden çok farklı görünüyor.

Phil Inkly, sekiz yıldır bilgisayar teknisyenliği yapıyordu. Ancak şimdilerde neredeyse tüm teknolojik cihazlara karşı duyarlı hale gelmiş. Bu cihazlar içinde cep telefonu, bilgisayar ve pillerin bile yaydığı radyasyon etki yapıyor. Inkly, rahatsızlığını şöyle anlattı: "Göğsümde ve başımda saplanıcı ağrılar oluyorda ancak başlarda o kadar da ciddi gelmemişti."

1343597720_b320775de3c297425b69dccc362220a9l.jpg


Ağrılarının asıl bir teknoloji üssü olan Aborfield bölgesine taşındığında şiddetlendiğini söyleyen Inkly, "Korkunç derecede burun kanamaları yaşıyordum ve uyumak neredeyse imkansızdı. Neredeyse her şeye karşı hassaslaşmıştım. Wifi, cep telefonu, piller, telefon kulübesi."

Bu konuda doktorların çare bulamadığı ve hastalığının tıp dünyasında henüz "gerçek bir sorun" olarak görülmemesinden dolayı pek bir sonuç elde edemeyen Inkly, elektromanyetik aşırı duyarlılığından dolayı mağdur olduğunu söylüyor. artık koruluk bir alanda karavanda yaşayan Inkly, ağrılarından bir nebze olsun kurtulabilmeyi umuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.