Güncel

Evini iCloud şeklinde inşa etti!

Apple hayranından iCloud şeklinde ev!


Apple telefon savaşında da tablet savaşında da en iyi olsun ya da olmasın en istikrarlı hayranların Apple'a ait olduğunu söyleyebiliriz. Apple hayranlığı bir çok ülkede farklı boyutlara ulaştı. Bu yazımızda da bahsedeceğimiz olay Apple hayranlarının ilgisini çekecek.

Bildiğiniz Apple bu sene iCloud sistemini tanıttı. Bir çok firma da Apple'ı bu konuda takip ederken iCloud en işlevsel bulut depolama sistemlerinden biridir. Bu haberimizde gördüğünüz ev iCloud simgesi şeklinde inşa edilmiş. Avustralya'nın Melbourne şehrinde yaşayan bir Apple hayranı McBride Chales Ryan adlı mimara başvurarak evini iCloud şeklide tasarlamak istediğini belirtir.

1343568770_icloudhouse.jpg

Göz alıcı dizayn görenleri şaşkına çeviriyor ve bir mimari harika olarak karşımıza çıkıyor. Resimde de görmüş olduğunuz iCloud logosu evin arka bahçesine işlenmiş. Hatta günün belli saatlerinde havuza düşen gölge de iCloud simgesini çok iyi yansıtıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.