Güncel

Bu Airpods Pro çakması 4'te 1 fiyatına aynı özellikleri sunuyor!

Wyze isimli firmanın satışa sunacağı 60 dolar fiyat etiketine sahip kulaklık Wyze Budes Pro, Airpods Pro'nun 4'te 1'i fiyatına aynı özellikleri sunuyor!

Bu Airpods Pro çakması 4'te 1 fiyatına aynı özellikleri sunuyor!

Öncelikle konumuz olan Wyze'yi size özetleyelim: Yurt dışında belirli bir bilinirliğe sahip olan Wyze, güvenlik kameraları başta olmak üzere ampüller, saatler ve diğer akıllı ev aletleri satan bir Amerikan firması. Washington merkezli olan firma özellikle fiyat performans ürünleri ile Amazon üzerinde öne çıkmayı başarıyor.

Wyze, 60 dolarlık fiyat etiketli kulaklığını ANC (aktif gürültü engelleme) ve kablosuz şarj gibi segmentinde rastlamadığımız özellikleri ile kullanıcılarla buluşturuyor. Wyze, kulaklığın üzerindeki ANCperformansının çok güçlü olduğunu ve40 desibele kadar rüzgarda kulaklığın kullanıcıya dış gürültüyü hissettirmeyeceğini iddia ediyor.

İçerisinde entegre olarak Alexa desteği ile gelen cihazın sürücüleri 10 mm çapında. Ayrıca akıllı equalizer özelliği ile kulaklık, sizin sevebileceğiniz ses profilini öğrenip dinlediğiniz sese göre otomatik olarak equalizer uyguluyor.

Söz konusu olan kulaklık olduğu zaman ses kadar pil süresi de önemlidir. Wyze Buds Pro ANC kapalıyken 24 saat, ANC açıkken de 18 saate kadar kullanım süresi vadediyor. Ayrıca hızlı şarj özelliğine sahip olan kulaklık 15 dakika şarj ile 1 saat aralıksız oynatma süresi sunduğunu iddia ediyor. 

Wyze Buds Pro resmi

Tasarım kısmında en büyük eksikliği ise kulaklığın su ve toz koruma sertifikasının olmaması. Diğer bir yandan Apple'ın AirPods Pro'suna benzeyen kulaklık boyut olarak da AirPods Pro ile benzerlik gösteriyor.

Şuanda ön sipariş ile 60 dolara alınabilen Wyze Buds Pro'nun, Temmuz ayından itibaren sevkiyatına başlanacak. Ürün Türkiye pazarına girer mi, girse bile tercih edilir mi bilinmiyor, ancak Wyze Buds Pro'nun dünya genelinde rekabeti kızıştıracağı kesin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.