Güncel

Bu ayakkabı pizza sipariş edebiliyor!

Pie Tops II olarak adlandırılan akıllı ayakkabıyla pizza siparişi verebilirsiniz!

Pizza sipariş eden ayakkabı!

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Pie Tops olarak adlandırılan ayakkabılarıyla dikkatleri üzerine çeken Pizza Hut, bu ayakkabıyla tahmin edildiği üzere pizza severlere hitap ediyordu. Ayakkabı, üzerindeki kulakçığa dokunarak pizza siparişi verebilmeyi mümkün kılıyordu.

Bu ayakkabı pizza sipariş edebiliyor! - Resim : 1

Elbette bunu akıllı telefonunuz üzerinden Bluetooth'la yapabilen ayakkabı, telefonunuzdaki Pizza Hut uygulamasını kullanıyordu. Pizza Hut, 1 yıl sonra ayakkabının 2018 modelini tanıttı: Pie Tops II. Söz konusu ayakkabı yenilenen tasarımıyla olduğu kadar eklenen yeni özellikleriyle de ilgi çekici bir ayakkabı.

Önceki model gibi pizza siparişi verebilen ayakkabı, artık televizyonu da duraklatabiliyor. Böylece pizza siparişiniz geldiğinde, kumanda aramanıza gerek kalmayacak. Pie Tops II, 19 Mart'ta satışa çıkacak. Ayakkabı kırmızı ve kahverengi olmak üzere iki renkli piyasaya sürülecek. Yeni ayakkabıların fiyatıysa henüz bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.