Güncel

Bu konferans kaçmaz!

Webrazzi Summit Konferansı başladı!

Bu konferans kaçmaz!

Türkiye'nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2012'de dijital dünyanın güncel konuları konuşuluyor. Dünyaca ünlü girişimciler, yatırımcılar ve şirket yöneticilerinin getirildiği organizasyon, Point Hotel Barbaros'ta gerçekleştiriliyor. Söz konusu konferans, Facebook, LinkedIn, Zynga, Gilt, Socialbakers, BaubleBar gibi farklı alanlarda büyük başarılar elde etmiş girişimleri kapsıyor.

Sektöre yön veren konferansta, online oyun, dijital pazarlama, sosyal medya ve melek yatırım gibi dijital dünyanın güncel konuları katılımcılar tarafından konuşuluyor.

1349363793_webrazzi-summit-4.jpg

Webrazzi Summit konferansında dijital pazarlamadan sosyal medya ve e-ticarete, risk sermayesinden melek yatırım, online oyun ve mobil uygulamalara kadar gündemdeki birçok farklı konu, internet sektörünün merkezinde yer alan, dijital dünyanın en saygın isimleriyle tüm gün boyunca konuşulacak.

Konferansta, MUBİ, Facebook, Spotify, Wamda, Socialbakers, Intel Capital, eRepublik gibi birçok şirket, 68 konuşmacıyla dijital dünyanın dahi fikirlerini ve yöntemlerini katılımcılarıyla birlikte paylaşıyor.

Konferansı buraya tıklayarak canlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.