Güncel

Bu televizyonlar söz dinliyor!

Samsung Forum 2012 İstanbul'da tanıtılan yepyeni Akıllı TV'ler sizlerle...

Bu televizyonlar söz dinliyor!

Son zamanların gözde elektronik üretici firması Samsung dün İstanbul'da yepyeni ürünlerini tanıttı. Teknolojinin dünden beri kalbinin attığı isimlerden birisi de İstanbul'du. Samsung Forum 2012 İstanbul'da 19 Mart ile start aldı.

1332236895_7499739144.jpgDün hatırlarsanız Samsung Forum 2012 ile ilgili olarak sizler için tanıtılan yeni ürünlerin haberlerini vermiştik. Bu ürünler arasında ve forumda şüphesiz dikkati en çok çekenler arasında yepyeni Akıllı TV'ler yer aldı. Bu televizyonlar sizin konuştuklarınızı anlıyor. Adeta ailenizin bir üyesi haline gelen televizyonlar ile günlük hayatınız daha da şekillenecek.

Dün yapılan start ile birlikte yeni TV görücüye çıktı, ses ve el hareketleriyle yönetilebilen yeni LED TV, nisan ayında Türkiye'de de satışa çıkacak. Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi'nden uluslararası konukların katıldığı dört gün sürecek Samsung Forum etkinliğinde akıllı TV dışında 9000 serisi ince dizüstü bilgisayardan, smart Tab2 ve akıllı beyaz eşyalara, fotoğraf makinelerinden elektrikli ev aletlerine kadar birçok cihaz için geliştirilen teknolojiler de sergileniyor.

1332236820_7279-samsung-es8000-led-tv.jpg

Samsung büyüyor!

Samsung Electronics Ortadoğu ve Kuzey Afrika Başkanı Kyung Tae Bae, "Tüketiciler günümüzde hiç olmadığı kadar dinamik bir yaşam tarzı sürüyor. Biz de buna paralel olarak yeni ürünleri, araştırma ve geliştirmeye yönelik sürdürdüğümüz yatırımlar ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde yürüttüğümüz kurumsal ve sosyal sorumluluk projelerimizi tüketicilerin hizmetine sunuyoruz. Hedefimiz bu gereksinimlere karşılık vermek" dedi. Şirket geçen yıl sadece Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde yüzde 44 oranında büyüme kaydetti. Tae Bae, "Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesi ile genel olarak dünyada büyüme stratejimizi, B2B'e ve bütüncül çözüm sağlayıcısı olmaya odaklanmak olarak belirledik" dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.