Güncel

Bu uçak hayal kırıklığı mı oldu?

Boeing 787 yolcu uçaklarındaki teknik sorun, "Dreamliner"ın güvenliği konusunda endişelere yol açtı.


Boeing 787 yolcu uçakları, tanıtımının yapıldığı ilk günlerden bu yana yeni teknolojisi ve yolculara vadettiği konforla büyük ilgi görmüştü. Şimdi Boeing 787 yolcu uçaklarındaki teknik sorun, "Dreamliner"ın güvenliği konusunda korkulara neden oldu.

Uçağın Japonya'da acil iniş yapmasının ardından yapılan inceleme sonucunda Dreamliner'ların uçuşu ve yeni müşterilere teslimatı ertelendi.

1358756064_dreamliner1-thumb-1000x750-111109-thumb-620x465-111110.jpg

Bu ay içinde Japonya'da, 2 Boeing-787 model uçakTA, batarya arızası görüldü. Hatta bu yüzden uçaklardan birinin acil iniş yapması gerekti. Acil iniş yapan yolcu uçağının tahrip olan batarya sisteminde yapılan ilk inceleme tamamlandı ve inceleme sonucunda, sorun giderilene kadar bu uçakların uçuşu ve yeni müşterilere teslimatı ertelendi.

Yorumlar
™ ж GökTürk™ ж
bu resimdeki kabin gercek degil buna biraz benziyor ayrica burasi vip bolumu parayla konfor veriliyor yoksa siradan vatandasin oturacagi yer her ucaklardaki gibi paran varsa iyi paran yoksa sus sana sunulana boyun ey konfora bak hizaya gel
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.