Güncel

Bu viral test, miyop veya görme problemleriniz olup olmadığını anında söylüyor!

Bu basit görsel test internette viral oldu ve gördüklerimize bağlı olarak, bir görme kusurumuz olup olmadığını söyleyebilir. Hazırlasanız başlayalım…

Bu viral test, miyop veya görme problemleriniz olup olmadığını anında söylüyor!

Daha önce renk değiştiren bir elbiseyle olduğu gibi, yeni bir viral görüntü internette turlar attırıyor. Bu yazılan sayıları görmeye çalışmamız gereken basit bir test.

İlk bakışta siyah bir arka plan üzerinde beyaz noktaların basit bir deseni, ancak yakından baktığınızda, gizli bir figür olduğunu göreceksiniz. Bunlar size vereceğimiz tüm ipuçları ve gördüklerinize bağlı olarak, bir görme bozukluğu veya görme probleminiz olup olmadığını öğreneceksiniz.

İşte O Meşhur Göz Testi!

Evet, gerçekten de her zaman aynı numarayı göremeyebilirsiniz veya her seferinde farklı bir numara görebilirisiniz. Bakalım sonuçlarınız neler:

Söylediğimiz gibi tek bir cevap yok. Görme keskinliğimize ve sahip olduğumuz kusurlara bağlı olarak, bir sayı veya başka bir sayı görmüş olabilirsiniz.

En normal olan, 3246, 3240, 1246 ve 1240 rakamlarını görmüş olmanızdır. Herhangi bir sayı görmediyseniz, bir kez daha bakın ve kendinize biraz zaman verin, bu aceleyle görmeniz gereken bir görüntü değil.

İkinci bir deneme ile hala hiçbir şey göremiyorsanız, bu önemli görme sorunlarınız olduğu anlamına gelir, ancak söylediklerimizden herhangi birini görmeyi başardıysanız, görüşünüz gözlerinizin algıladığına göre sınıflandırılabilir.

Eğer 3246 sayısını gördüyseniz astigmat veya miyop olabilirsiniz. 

Eğer 3240'ı gördüyseniz, sadece bir gözünüzde astigmat olabilir.

Eğer 1246 rakamını görürseniz, mükemmel manzaraya yaklaşırsınız ve biraz miyop olabilirsiniz.

Bunun yerine, 1240 sayısını net görürseniz, vaşak görüşünüz olduğu ve bir gösteriş yaptığınız anlamına gelir.

Yorumlar
Soner
1240
Cevapla
...
3246 ve doğru
Cevapla
Mim
3246 yi gördüm.
Cevapla
Sevda
1240 gordum ilk bakista
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.