Güncel

Bumblebee filminden beklenen ilk fragman geldi!

Transformers'ın merakla beklenen Bumblebee filminden ilk fragman geldi.

Bumblebee filminden beklenen ilk fragman geldi!

Genel olarak Transformers tarihine baktığınız zaman, geçmişte ne kadar çok kullanıcıları heyecanlandıran bir seri olduğunu görürsünüz. Ancak her sene çıkan yeni bir versiyonu ile bu işi bozan Paramount Stüdyoları, artık kabak tadı veren filmler önümüze servis etmeye başladılar.

Transformers, son filmi The Last Knight ile beklediğini pek bulamamıştı zaten. Serinin en sevilen karakterlerinden biri olan Bumblebee filmi ise işte bu nedenle büyük bir merakla bekleniyordu diyebiliriz. Seriyi kurtarabilecek olan yapım? Biz pek ihtimal vermiyoruz ancak Optimus Prime'ın şerefine yinede şansımızı denemek isteriz.

Yayınlanan bu ilk fragmana baktığımızda alıştığımız Transformers filmlerinden oldukça farklı bir yapıda olduğunu söylemeliyiz öncelikle. Bumblebee'yi çok daha ufak bir halde gördüğümüz filmin biraz dostluk ilişkisi üzerine kurulu olduğunu görüyoruz. Özellikle karakterlerin ilk karşılaşması gibi anlar, hikayenin ilerleyen kısımlarında mutlaka izleyicileri hüzünlendirmek için kullanılacaktır.

Hailee Steinfeld'ın başrolde yer alacağı ve Charlie karakterine hayat vereceği filmde ayrıca ünlü Amerikan Güreşçisi John Cena'da rol alıyor. 1980'li yılların sonunda geçecek olan Bumblebee filminde Kenneth Choi, Stephen Schneider, Jorge Lendeborg Jr, Jason Drucker, Abby Quinn, Pamela Adlon, Rachel Crow, Ricardo Hoyos ve Gracie Dzienny gibi isimler de bulunuyor.

Serinin ünlü yönetmeni Michael Bay ise bu sefer sadece yapımcı koltuğunda oturacak. Film 21 Aralık 2018 tarihinde sinema severler ile buluşacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.