Oyun

Hitman 2 sızdırıldı!

Warner Bros'un yayıncılığını üstlendiği ve IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman 2, resmi duyuru öncesi sızdırıldı.

Hitman 2 sızdırıldı!

Warner Bros'un yayıncılığını üstlendiği ve IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman 2, resmi duyurudan önce sızdırıldı.

Hitman serisinin yayıncısı Warner Bros. Interactive Entertainment, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile 7 Haziran'da yeni bir duyuru yapacağını açıkladı ve ardından Hitman'in resmi Twitter hesabı da 7 Haziran'da bir duyuru yapılacağını işaret etti.

Sanırım tahmin etmesi pek zor olmasa gerek diye düşünüyoruz. Kısa bir süre sonra da Hitman 2'nin logosu Warner Bros. Interactive Entertainment'ın web sitesindeki kaynak kodlarında bulundu.

Hitman serisi her ne kadar çok hikaye yapısı ve oynanışı ile ön plana çıksada son dönemler de IO Interactive'in yön değiştirmesi ve bölüm bölüm oyunu satması tepkilere yol açmıştı. Umarız yeni duyurulacak olan Hitman, bölümlere bölünmüş halde karşımıza çıkmaz. Her bölümde farklı konuları işlemesi ve bir bağlantı kurulamaması hem oyuncuyu oyundan soğutuyor hemde yakaladığınız o havayı yarıda kesmenize yol açıyor. 

Hitman 2'nin resmi duyurusu 7 Haziran'da Türkiye saati ile 20:00'da yapılacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.