Güncel

Büyük iddia: NFT'ler Bitcoin'in piyasa değerini %100 geçecek!

Gate.io pazarlama şefi: NFT'ler gelecekte Bitcoin'in piyasa değerini %100 geçecek!

Büyük iddia: NFT'ler Bitcoin'in piyasa değerini %100 geçecek!

Son haftalarda ve aylarda, bazı ünlüler ve şirketler bu gelişmekte olan finansal teknolojilere ve platformlara geçişlerine hazırlanmaya başladıkça, takas edilemeyen jetonlar (NFT'ler) ve metaverse hakkında halkın farkındalığında istikrarlı bir artış oldu. Peki NFT'ler Bitcoin'in piyasa değerini geçecek mi?

Büyük iddia: NFT'ler Bitcoin'in piyasa değerini %100 geçecek!

Paris Blockchain Zirvesi'nde Kitco News'in sunucusu David Lin ile konuşan Gate.io'nun pazarlama şefi (CMO) Marie Tatibouet, takas edilemeyen tokenlerin geleceğini ve genel olarak kripto para birimi sektörünün büyümesini  tartıştı.

Özellikle, Tatibouet, özellikle piyasadaki çok sayıda yeni kullanıcının kripto alanına daha önce yaptıkları gibi Bitcoin gibi daha geleneksel yerleşik kripto para birimleri yerine NFT'ler aracılığıyla girdiği gerçeği ışığında, tokenize edilmiş koleksiyonların yükselişini şu sözlerle vurguladı.

“Kripto için yeni kullanıcıların çoğu, Bitcoin veya Ethereum ile değil, ilk kez NFT'lere dahil oluyor ve şu anda gördüğümüz şey, KYC'nin artık gerçekten bir engel olmadığı gibi.”

Gate.io CMO'su, NFT'lerin piyasa değeri açısından Bitcoin'den daha büyük olacağına inandığını söyleyen ve Shark Tank'ın önde gelen yatırımcısı Kevin O'Leary hakkında konuşurken şu cümlelere yer verdi;

"Kesinlikle, %100 çünkü NFT pazarı çok farklı şeyler olabilir ve örneğin tüm sanat eserlerinin NFT'lere veya parçalanmış NFT'lere sahip olacağını ve kısa bir süre için değil, 10 yıl sonra her bir sanat eseriyle ilişkilendirileceğini düşünüyorum. şimdi neredeyse eminim.”

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.