Güncel

B&W'den yeni kulaklıklar!

Konserdeymiş hissini yaşayacaksınız!

B&W'den yeni kulaklıklar!

Dünyanın önde gelen ses üretici firmalarından biri olan B&W müzik tutkunları için kulakiçi C5 ve kulaküstü P5 modellerini tanıttı. B&W'nin P5 Hi-Fi Kulaklığı ultra lineer neodim mıknatısları ile geliştirilmiş, mylar diyaframları ile zenginleşmiş ve doğal gerçekçi ses sunmaktadır.

Ergonomik tasarıma sahip olan bu kulaklıklar ayarlanabilir kafa bandı, kaliteli deriden üretilen kulak pedleri ile rahat bir kullanım sunmakta. Ayrıca arka kısmında bulunan metal kaplama ile gürültü engelleyici özelliği bulunmak ile birlikte Apple'ın taşınabilir tüm ürünlerine ise uyum sağlamaktadır.

1349953040_p5.jpeg
C5 kulak içi modeline gelecek olursak, B&W den alışagelmiş doğal ve ayrıntılı ses sunmaktadır. Patenti bulunan mikro gözenek filtresi ile B&W  hoparlörlerinde bulunan zengin ve doğal ayrıntılı sesi gayet net duyacaksınız.

1349952994_c5-b.jpg
Adeta bir konserdeymiş gibi çevrede ki sesleri engelleyip doğal sesi size yansıtan bu kulaklıklar, müzikseverlerin gözdesi olacağa benziyor.

Yorumlar
serdar
yaw arkadaki iphone nedir almiycam o telefonu gozumuze soksalarda almiycam iste....
Cevapla
Baran
B&W bu konuda uzmandır, gözü kapalı alınır
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.