Güncel

Ünlü oyuncu 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı!

Yeni Netflix dizisinde oynayacağı rol sayesinde gündemden düşmeyen Çağatay Ulusoy'a 4 yıl hapis cezası kararı çıktı.


Son günlerde Netflix dizisinde oynayacağı için gündemden düşmeyen Çağatay Ulusoy'a ani bir karar ile hapis cezası verildi. Uyuşturucu ticareti yaptığı için oyuncu Gizem Karaca'ya da aynı cezayı veren hakim, Cemal Hünal, Yusuf Akgün, Ergun Taş, şarkıcı Cenk Eren ile DJ Nuri Kösem, Ayşe Selin Boronkay'ın da aralarında bulunduğu isimlere ceza verdi. Mahkeme 34 kişinin yargılandığı bu dava için 5 yıl sonra net kararını açıklamış oldu.

Şarkıcı olan Cenk Eren için 6 yıl 3 ay, DJ Nuri Kösem ve Selin Boronkay'a 4 yıl 2 ay, oyuncu olan Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca'ya da yine 4 yıl 2 ay hapis cezası verildi. Ayrıca Cemal Hünal, Yusuf Akgün ve Ergun Taş'ın da bu davada yargılandığını belirtelim. Beş yıl sonra kararını açıklayan hakimin bu kararı sonrası oyuncuların takipçileri şaşkına döndü.

Çağatay Ulusoy'un ise Netflix ile yaptığı anlaşmanın akibeti şu an için bilinmiyor. Eğer bu ceza, para cezasına çevrilmezse muhtemelen Çağatay Ulusoy'un kariyeri için kötü bir dönüm noktası olacaktır. Duruma ilişkin Netflix yetkilileri ise henüz bir açıklama yapmadı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.