Güncel

Yeni Peugeot 208 eğlenceli bir video ile tanıtıldı!

Peugeot, yeni 208 modelini tanıttı. Tanıtım sırasında diğer firmalara nazaran farklı bir video tarzı seçen Peugeot, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Yeni Peugeot 208 eğlenceli bir video ile tanıtıldı!

Peugot 208'nin yeni tanıtımı resmi olarak yayınlandı.

Reklamda sürücü koltuğunda Dünya Ralli Şampiyonu Sebastian Loeb oturuyor, bu yüzden sıradan bir reklam filmi izlemeyeceğinizi öncelikle belirtmek isterim. 

BETC Paris’in Peugeot 208 için hazırladığı reklam filminde Sebastian Loeb'un olması sebebiyle Peugot 208 biraz geri planda kalmış. Reklam filminde arabanın özellikleri açıklansa da Loeb bunu pek umursamıyor ve yeteneklerini sergilemeye devam ediyor.

Normalinde tanıtım filmlerinde araç genellikle kurallara uygun bir şekilde sürüş sergilerken özellikleri gösterilir. Bu tanıtım ile kuralların kırıldığı fragman, dünya genelinde büyük bir beğeni ile karşılandı.

Usta sürücülerin bile şehir içinde araç kullanırken biraz yardıma ihtiyacını olduğunu anlatmaya çalışan reklam, Peugeot 208'in şehir içinde ne gibi kolaylıklar sağlayacağını anlatmaya çalışıyor. Araçta aktif şehir içi freni, geri vites kamerası, hız kontrolü ve park yardımcı asistanı bulunuyor. 

Paylaşılan yeni tanıtım filmini yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Peki siz yeni 208 hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Yorumlar
hakan pala
peugeot 208 in yeni haline bayıldım video da çok eğlenceli olmuş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.