Güncel

Canlı bir 'Soru - Cevap' oturumundaki soruları Instagram hikayemden nasıl cevaplarım?

İnsanların kendi instagram hikayelerine ekleyebildiği 'bana soru sor' uygulaması beğeni ile kullanılmaya devam ediyor. Peki soru - cevap oturumundaki sorular Instagram hikayeleri üzerinden nasıl cevaplanıyor? İşte yanıtı!

Canlı bir 'Soru - Cevap' oturumundaki soruları Instagram hikayemden nasıl cevaplarım?

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram'ın beğenilen özelliklerinden olan 'bana soru sor' birçok kişi tarafından ilk günkü heyecanı ile kullanılmaya devam ediyor! Bu içeriğimizde Soru - Cevap oturumundaki soruları Instagram hikayemden nasıl cevaplayacağınızı basit adımlarla anlatıyoruz.

Canlı bir Soru - Cevap oturumundaki soruları Instagram hikayemden nasıl cevaplarım?

Bilindiği üzere Instagram'ın en sevilen özelliklerinden biri olan 'bana soru sor' uygulaması, devreye girdiği andan itibaren birçok kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılıyor. Üstelik Instagram kullanıcıları bu özelliği kendi hikayelerinde eğlenceli bir şekilde de kullanabiliyor. Ancak birçok kullanıcı hikayeleri üzerinden bu özelliği nasıl kullanacağını bilmiyor ve öğrenmek için internet üzerinden araştırma yapıyor. Biz de bu anlamda Canlı bir 'Soru - Cevap' oturumundaki soruları Instagram hikayemden nasıl cevaplarım? sorusunun yanıtını basit adımlarla sizler için cevapladık.

Canlı bir 'Soru - Cevap' oturumundaki soruları Instagram hikayemden nasıl cevaplarım? - Resim : 1

Canlı bir Soru - Cevap oturumundaki soruları Instagram hikayenizden cevaplamak için izlemeniz gereken adımlar

  • Soru çıkartmasını Instagram hikayenizde paylaşın.
  • Birkaç yanıt aldıktan sonra, üst kısımdaki create new simgesine dokunun ya da Akışın herhangi bir yerinde parmağınızı sağa kaydırın.
  • Ekranın altındaki Canlı'ya ve ardından Canlı bir 'Soru - Cevap' oturumundaki soruları Instagram hikayemden nasıl cevaplarım? - Resim : 3 simgesine dokunun.
  • Hikayenizdeki soru çıkartmasından aldığınız soruları görmek için Canlı bir 'Soru - Cevap' oturumundaki soruları Instagram hikayemden nasıl cevaplarım? - Resim : 4 simgesine dokunun.
  • Cevaplamak için bir soru seçin ve izleyicilerinize gösterin.
  • Sorular arasında geçiş yapmak isterseniz, aldığınız tüm soruları görmek için soruya dokunun ve başka bir soru seçin.
  • Canlı Soru - Cevap Oturumunuzu sonlandırmak için sağ üstteki Sonlandır'a dokunun ve ardından onaylamak için tekrar dokunun. Burada, canlı Soru - Cevap Oturumunuzu film rulonuza kaydetmek için Videoyu İndir'e dokunabilir veya tekrar oynatımını paylaşabilirsiniz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.