Güncel

Türkiye'deki Xiaomi'nin uygun fiyatlı modeli için sürpriz!

Xiaomi MIUI 13 için çalışırken, diğer sürüm ve modelleri de unutmuyor. Bu yazımızda fiyatı ve özellikleri bakımından uygun olan modeli önemli bir sürüme kavuşuyor.

Türkiye'deki Xiaomi'nin uygun fiyatlı modeli için sürpriz!

Xiaomi nihayet MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı bir modeli için daha yayınladı. Yeni güncelleme Tayvan, Türkiye için geçerli. Ancak önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla bölgeye genişlemesi düşünülüyor.

Mi 10T Lite için Türkiye'de en son güncelleme yazılımı sürümü V12.5.2.0 RJSTRXM olarak tanımlanıyor. Tayvan'da ise V12.5.2.0 RJSTWXM sürümü ile geliyor.

Güncelleme herhangi bir yeni özellik getirmiyor, ancak ağırlıklı olarak Odaklanmış algoritmalar, Sıvı depolama, Atomize bellek ve düzinelerce gizlilik ve güvenlikle ilgili sorunu gideren Akıllı denge gibi dört optimizasyona odaklanıp, ayrıca önceki MIUI 12.5 yapısında bulunan sistem performansını da iyileştiriyor.

Türkiye için Güncelleme

Türkiye'deki Xiaomi'nin uygun fiyatlı modeli için sürpriz! - Resim : 1

Tayvan ve Türkiye'de bir Mi 10T Lite kullanıcısıysanız, en son güncellemeyle ilgili bildirimi artık alabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar» Yazılım güncellemesine gidip "Güncelleştirmeleri kontrol et" üzerine dokunarak yeni güncellemeyi kontrol edebilirsinizAyrıca, aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla dosyayı manuel olarak da flash yöntemi ile kurabilirsiniz. 

Not: Dosyalar Xiaomi Orjinal ROM dosyalarıdır.

Mi 10T Lite (Tayvan) – İndirme Bağlantısı 

Mi 10T Lite (Türkiye) – İndirme Bağlantısı 

MIUI 12.5 Geliştirilmiş Sürüm

  • Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.
  • Odaklanmış Algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.
  • Atomize Bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.
  • Sıvı Depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.
  • Akıllı Denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.