Güncel

Captain Marvel gişeyi fethetti!

Marvel Sinematik Evreni'nin yeni süper kahramanı Captain Marvel, vizyona girdiği ilk hafta sonunda ne kadar kazanç elde etti?

Captain Marvel gişeyi fethetti!

Marvel Sinematik Evreni'nin yeni süper kahramanı Captain Marvel, vizyona girdiği ilk hafta sonunda tüm dünyada 455 milyon dolar hasılat elde ederek 'en iyi açılış yapan süper kahraman filmleri' listesinde ikinci sıraya oturdu.

Captain Marvel gişeyi fethetti!

Marvel'in beyazperdede tek başına kötülerle savaşan ilk kadın kahramanı olan Captain Marvel, vizyona girdiği ilk hafta sonunda rakiplerini solladı. Brie Larson'un canlandırdığı Kaptan Marvel beklentilerin üstünde hasılatıyla yapımcılarını da mutlu etti.

Kuzey Amerika'da 153 milyon dolar hasılat yapan Captain Marvel, mart ayında vizyona giren filmler arasında 'Güzel ve Çirkin' ile 'Batman v Superman: Adaletin Şafağı'nın ardından 'en çok hasılat yapan' 3. film oldu.

Captain Marvel'i Brie Larson'un canlandırdığı film, Kuzey Amerika dışında ise toplam 302 milyon dolar hasılat elde etti. Film bu rakamla Kuzey Amerika dışında en iyi açılış yapan filmler listesinde Star Wars: Güç Uyanıyor'u geçip 5. sıraya oturdu.

Captain Marvel tüm dünyada vizyondaki ilk 3 gününde toplam 455 milyon dolar hasılat yaparak Star Wars-Son Jedi'ı geçmeyi başardı. Kaptan Marvel en iyi açılış yapan filmler listesinde 6. sıraya yükseldi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.